reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

u nas tez jedno spanko czasami i 3 godzinne... a wieczorem najczesciej o 20 tej juz spi dostaje kolacjone cycka tuli tuli i wkładam do wyrka czasami musze przyjsc i docycac ale naogól sam zasypia
 
reklama
Hejka,
widzę, że tematy drzemkowo - płynne...

Mati ma 2 drzemki: pierwsza ok. 11 (śpi np. 1.5 - 2 godz), potem druga tak po 16 (też prawie 2 godz.), potem idzie spać dopiero po 22, ale nic nie poradzę, tak sobie ustawił :baffled::-p:tak:

Co do picia, to zimą ja nawet nie wypiję łyka soku czy czegokolwiek innego w temp. pokojowej i sobie sok np. w mikrofali podgrzewam, dzieciom zresztą tez podgrzewam, albo dolewam ciepłej wody - Mat by zimnego nawet nie dotknął :dry::confused::no:

A ja tez miałam się pytać o tę zabawkę... Cóż to za cudo, że się dzieci tak zachwycają???

A u nas weekendzik fajowo, w niedzielę byliśmy w Kuleczkach, słodko się dzieci bawiły, w sobotę rysowaliśmy i bawiliśmy się w domek - zrobiłam im z koców domek i sobie tam siedzieli i w ogóle, fajowo było :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Mamjakty - u nas drzemka jedna w okolicach południa, podobnie jak u Kasi, a po kąpieli i kolacji Ola pada bez awantur tj zwykle godzina 20ta ale często tak po 18ej jest już marurdna
Klaudia- dzięki, dziś nocka była już ok :tak:
Pysia- my też sie wybieramy do piłeczkarni :-)
 
Ja też właśnie cały czas myślę żeby Olkę wziąść do jakiegos klubu dla dzieciaków.

Jeśli chodzi o drzemki to mamy tylko jedną 1,5 - 2 godzin. Około 11 czasem dopiero po obiedzie w okolicach 13.
 
Lucy - sama widzisz, dzieciaki całkiem nieźle sobie bez nas radzą... :sorry2:

A dziś Ola spała na swojej drzemce 3,5 godziny :szok: W szoku była, oczywiście większość przespała mi na brzuchu :sorry2: Ostatnio odkładam ją do łóżeczka, ta pośpi do godzinki i resztę dosypia na mnie :rolleyes2:
Na spacerku byłyśmy dopiero po 14, ale słonko fajne jest, tylko ten wiatr :dry:

Co do takiego placu zabaw dla dzieciaków z kulkami i innymi atrakcjami, u nas niestety takowego brak :-( W ogóle to u nas kiepsko jeśli o jakieś atrakcje dla dzieciaczków chodzi :sad: No ale zawsze można pojechać do większego miasta :tak:
 
W ciągu dnia moja ciurkiem nie śpi jak 1,5 h
Lucy- no tak teraz już Ci łatwiej będzie wyjeżdżać, a Ty już nie karmisz piersią ? :-)
Mamjakty- u nas dopiero co otworzyli Smykolandie, wcześniej nic nie było
 
hej dziewczyny już się melduję na wolnym-zwarta i gotowa do skrobania:-p
Kupniosia szukała,szukałam aż znalazłam tego misia po polsku(wrzucam Ci linka z filmikiem).Misio służy również do grania ale można wgrać na niego ulubione bajeczki smyka czy tez zdjęcia-u mnie "Dobranocny Ogród czyni cuda:sorry2:)Polecam wrzycanie na misia kołysanek-jesli Ola nie będzie mogła zasnąć w samolocie możesz jej je puścić.
Welcome | iTeddy

U Nas wiosna na całego.15 stopni i duuuzo słoneczka:-D:-D:-DNiunia szalała dzis w ogrodzie:tak:Świta już o 6.30 a ściemnia się dopiero po 18:cool2:
 
hehehe 15 stopni to u nas na wtorek zapowiadaja.....ale widac już wiosnę z daleka :-) No przynajmniej w Opolu ;-)

Princess u nas też niestety świta już po 6....a co za tym idzie, moje bejbi zaczeło wstawac o 6 rano....Sadysta maly....:dry: A potem chodzi i jęczy do 10 bo jest niewyspany....eh....brak słów
Katarek sie u nas rozwinął.....czekam na dalszy rozwój choroby....jeśli jakis będzie bo póki co to wygląda na katar od zębów......

Spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaać :-(
 
Ola dziś spała od 20ej do 8. Wczoraj na kolacje dodałam do kaszki kleik ryżowy. Dziś powtórze eksperyment

Princess dzięki, fajna zabawka. W przyszłosci będe miała ją na uwadze. Wczoraj kupiłam tego Teletubisia i teraz czekam na niego
adiva- zdrówka !
 
reklama
WIOSNA idzie!!!:-D:-D
U nas w tym momencie 12 stopni!! Jeju jak ja się cieszę....:-D:-D
Tylko teraz zacznie się problem w co Fifcia ubrać? Kiedy kurtka wiosenna? hmmmm

Adiva zdrówka...oby katarek od ząbków był!!
 
Do góry