reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Widzę że więcej nas planuje na 11 sie rozdwoić.. czyżby ta pełnia? Ja tez mam zamiar w niedzielę lub poniedziałek urodzić.. przynajmniej tak mówi moja znajoma astrolog..hihi zobaczymy pierwszy mój poród pezwidziała bezblędnie...
oj skad ja moge wytrzasnac jakas astrolog:-)!!!!
 
No to RAZ, DWA, TRZY - RODZIMY!! :-) :-)
Podsyłam linka - bo śmiech ponoć też pomaga :-D

YouTube - Kabaret Hrebi - Ciąża


dev007pp___.png
 
No więc moje maluszki urodziły sie dokładnie 1 stycznia Zuzanna pierwsza 2120 i 48cm a potem Mateusz 2930 i 51cm Ogólnie stwierdzam teraz ze dobrze ze nie mialam tej cesarki tylko naturalnie bo szybko dochodze do siebie a leżała ze mna laska po cesarce też z blizniakami i strasznie obolała tragedia a w tym szpitlu gdzie rodzilam dzieci ma sie ze soba 24h wiec troszke trudno tak na poczatku wszystko robic samej jak cie wszystko boli ale jak człowiek wie ze musi to zapier...hehe
 
No więc moje maluszki urodziły sie dokładnie 1 stycznia Zuzanna pierwsza 2120 i 48cm a potem Mateusz 2930 i 51cm Ogólnie stwierdzam teraz ze dobrze ze nie mialam tej cesarki tylko naturalnie bo szybko dochodze do siebie a leżała ze mna laska po cesarce też z blizniakami i strasznie obolała tragedia a w tym szpitlu gdzie rodzilam dzieci ma sie ze soba 24h wiec troszke trudno tak na poczatku wszystko robic samej jak cie wszystko boli ale jak człowiek wie ze musi to zapier...hehe

Patisonn SZCZERE I GORĄCE GRATULACJE :-) DLA DZIELNEJ MAMY!!! :-) Życzę siły, wytrwałości i ZDRÓWKA dla całej Trójki !! :-)
attachment.php
 
Patisonn gratulacje oczywiście podwójne. :-D:-D

z tą pełnią to coś jest na rzeczy, mi wywróżyła koleżanka że urodze jak siostra wyjedzie, a moja siostra wylatuje do Rzymu właśnie 12.01 i wszyscy się śmieją że mi wody odejdą jak tylko samolot zacznie kołować ... ;-);-);-)
 
a ja tam może dziwna jestem ale wolę żeby maluszek zaczekał do terminu!
24 spokojnie pojadę do Krakowa i tam poczekamy...tylko zobaczymy czy Maluszek jest tego samego zdania co ja :tak:
 
reklama
Do góry