reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Madzia wow trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!

Powoli zbieramy się do ginka. Jestem ciekawa co u mnie słychać. :) Wieczorem dam znać albo jutro rano.
 
reklama
ja od 3 dni pije herbatke z lisci malin, lykam kapsulki z wiesiolka, dzis sprobowalam oleju rycynowego, a teraz maz poszedl do apteki po taki zielony zel "Durex Play Tingle" bo wyczytalam ze uzycie go w grze wstepnej i potem sex daje duze szanse na przyspieszenie porodu...
 
o herbatce to wiem, ale nie mogę jej dostać, choć też za bardzo nie szukam.
Słyszałam w ogóle od farmaceutki, że pod koniec ciąży to każde zioło może wywołać poród, bo nigdy nie wiedomo jak organizm zareaguje.

Prela a na kiedy masz termin?
 
dziewczyny z Wawy! bylam dzisiaj na KTG w Bielanskim i polozna powiedziala mi ze 16.01 zamykaja oddzial polozniczy na 2 tygodnie z powodu remontu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ja kupiłam w sklepie zielarskim liście malin - na opakowaniu było napisane jak ja stosować do kąpieli :-p ale Pani w sklepie mówiła, że liście malin to liście malin i pic tez można, wypiłam juz całe opakowanie, nie bardzo mi smakowały :no: drugiego nie kupowałam, będzie, co ma być....
 
Madzia - powodzenia
icon_spoko.gif
icon_spoko.gif
icon_spoko.gif
 
reklama
o herbatce to wiem, ale nie mogę jej dostać, choć też za bardzo nie szukam.
Słyszałam w ogóle od farmaceutki, że pod koniec ciąży to każde zioło może wywołać poród, bo nigdy nie wiedomo jak organizm zareaguje.

Prela a na kiedy masz termin?
mam termin na 09.01 i juz nie moge sie doczekac! ja kupilam herbatke z lisci malin w takim sklepiku zielarskim bo w aptece nie mieli...
 
Do góry