reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

no moja mama tak mowi jak sie komus bardzo w glowie kreci...i mi sie tak kreci wlasnie...jak szybko sie rusze, szybko odwroce chocby glowe to od razu mam zawroty, wiec musze byc taka spowolniona we wszystkim....i tak od trzech dni, jutro raniutko mam wizyte, moze mam anemie albo cos takiego...sama nie wiem, cisnienie sobie mierze i mam w porzadku wiec sama nie wiem skad to samopoczucie, zaraz przyjedzie po mnie mama i jedziemy na zakupy, mam parcie zeby kupic juz teraz wszystko co mi tylko do glowy przyjdzie tylko kasy brak i miejsca do skladowania tego tez nie mam bo remont trwa...
dziewczyny jak u was z uplawami teraz jest? ja mam niby takie jak przez caly okres ciazy...zadnej zmiany nie zauwazylam ale kilka dni temu skonczyl mi sie moj plyn do podmywania (lactacyd femina) i zaczelam uzywac zelu do higieny intymnej nornalnego (jakis AA w lazience stoi) i mam jakies swedzoty, podraznil mnie chyba...jutro bede miec u ginekolog a "sto pytan do..."
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emilka, wiesz przypomniało mi się,że jak spadały mi wyniki krwi, to też tak się czułam, słaba byłam strasznie. Jak jutro będziesz u gina to powiedz o tym koniecznie i zapytaj o szczegółowych badaniach krwi ze wskazaniem ma anemię. Ja miałam wtedy badane żelazo, transferynę, ferrytynę i kwas foliowy i wit B12. No i wyszły mi duże niedobory B12, a żelazo i pozostała wskaźniki miałam w normie.
 
dzieki:) zapytam koniecznie...nuby jestem caly czas na zentrum materna...ale moze nie przyswajam tego zbyt dobrze czy cos...
 
Emilka T jesli chodzi o upławy to ja pływam:zawstydzona/y: zalewa mnie totalnie i mialam pewne sewdzoty ale po nitce do klebka i mnie to wywolaly wkladki ktorych wczesniej nie uzywalam-nie przepuszczaly powietrza.teraz jest oki ale wspomne o tym mojej poloznej bo przez pare dni spac nie moglam...
 
ja jutro zamecze moja lekarke dolegliwosciami i watpliwosciami wszelakimi..ale co ja poradze ze mam tyle pytan...dlugo sobie w gabinecie posiedze hihihi
 
Dziewczyny widziałyście jak grudniówki się rozdwajają jeszcze listopad jest a tam już prawie wszystkie są rozpakowane. Idą jak burza.
 
musze sie wybrac do grudniowek bo nie wiem jaka jest sytuacja tam u nich:-)
ja dzis wysprzatalam mieszkanie i padam na ryj za przeproszeniem...jeju to juz nie dla mnie....zwlekam z myciem okien:tak:
 
reklama
Do góry