reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Celinka, ja też wolałabym styczeń :tak: Ale jak wspomnę ciążę z synkiem - leki przeciwskurczowe, długie miesiące leżenia, a potem sztuczne wywoływanie porodu, które było koszmarem, to mi się odechciewa kombinować, byle do 36-37 tygodnia i niech młoda wyłazi, jak chce.
 
Dziasiaj spotkałam koleżankę która urodziła trzy tygodnie temu:-) córeczkę Zuzie waga 3600 nie pamiętam jaka długa ale śliczniusia i grzeczna, wcale nie słychac żeby dziecko miała, nie płacze, przesypia noce, zero problemów:tak:Poród wspomina bez żadnych przykrych doświadczeń a powiedziałabym nawet, że jej sie podobało:-p:-p:-p:szok:Ja też tak chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
małpko, to jakiś CUD :eek:
Ja się jeszcze z taką opiną nie spotkałam, rozumiem że po kilku latach można tak powiedzieć "że się poród podobał", ale 3 tygodnie po - szok :szok:

Zazdroszę i jeśli to możliwe to życzę nam wszystkim takich pozytywnych emocji i rozwiązań w nowym roku :tak:
 
A my dziś po wizycie:)I lekarz powiedział, że nie zapowiada się się wcześniaczek:)szyjka nadal długa, czyli powinnam dotrwać do stycznia:)
 
ja tez bym dobrze porod wspominala gdyby to tyle nie trwalo:sorry:

ale podobnie mysle ze byl taki jaki byl dlatego , ze byl wywolywany
tym razem chcialabym zeby synek sam zdecydowal kiedy chce wyjsc , byle w styczniu:tak::tak::tak:
 
witajcie dziewczyny jestem tutaj nowa i mam nadzieję że się jakoś zaklimatyzuję wśród was,ja też mam termin na styczeń i do tego ostatni dzień stycznia ale coś mi się zdaje że nie dotrwam,obym sie myliła :))
 
magdasz123 witaj wsród nas!! heh mieszkam niedaleko:)nie martw się masz na ostatni dzień stycznia a Tu niektore forumki na 1 stycznia! ale to nie ma znaczenia różnie to bywa!! hehe moze jakbysmy mialy terminy na polowe roku to by nam bylo obojetnie kiedy bedziemy rodzic!! ale tak jak wiekszosc chce styczen!! nawet może byc 1 styczen ale styczen!!!!!!! wiec mała siedz dlugo!!
 
reklama
nie mówię żebym chciała niech tam siedzi jak najdłużej ale jakos ostatnio mam takie przeczucie, mam nadzieje że się nie sprawdzi. Na 1 stycznia może bym nie chciała wszystko sie okaże, choć pierwszego porodu nie wspominam bardzo miło mam juz syna 3 letniego to myśle że drugi-też będzie syn będzie lepszy choć trochę sie boję muszę przyznać oby było dobrze.Idę lulu pozdrawiam.
 
Do góry