reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
W ramach podbudowywania wzajemnego zaufania - potwierdzam, że Celinka to Celinka, widziałam ją na własne oczy i wygląda tak samo, jak na zamieszczonych na forum zdjęciach :-D ;-)

Edit (odpowiedź dla Brunette):
Brunette, większość była na serwisie ImageShack i cwana Kasimona usunęła je z serwisu - teraz linki nie działają... Miała też zrobioną w stopce prezentację z Twoich zdjęć z forum wskazanego przez Parisienne (nota bene - bardzo ładne zdjęcia :-)), którą też usunęła.
 
Ostatnia edycja:
Brunette kliknij na moj cytat. Tam są zdjęcia, ktore umieszczala Kasimona- pod warunkiem, ze to Ty jestes tą brunette z e-mamy

tak to ja heh... jejku jak tak mozna? nie ma wlasnego zycia?

Parisienne dziekuje za informacje na e-mamie o tej podszywaczce :)


a tak swoja droga to powodzonka w kolejnych miesiacach z brzuszkiem, latwego rozwiazania i pozniej przespanych nocy hehe :)
Moje szczescie za dwa dni konczy 2 miesiace az ciezko uwierzyc :)
 
Ostatnia edycja:
Potwierdzam że to te same zdjecia. Może mam je gdzieś w pamieci podręcznej kompa, jezeli znajde to bedzie mozna potwierdzić. Tylko sobie z tego co pamietam przerobiła na sepię zdjatka.

Bardzo dziękuję za szybka reakcję i bardzo mi przykro Brunette, że Cię to spotkało.

Kurcze, nie było mnie chwilkę, bo zalatana jestem a tu taka akcja. Wredny troll.

No to 2 moderatorki daja sobie alibi antytrollowe, jakby co, to ja tez takowe mam, choć ze strony majówek 2007, chociaz żadna mnie nie widziała z brzuszkiem, musicie wierzyć na słowo, że w środku mam Miśka :-p. Chyba powinnam wkleić zdjecie z jutrzejsza gazetą :-p.
 
Ostatnia edycja:
Ale jaja co tu się dzieje na tym forum :szok::szok::szok:


Celinko ja coprawda w innej sprawie ale spać nie mogę od 2 w nocy

Dziewczyny nie czytać podczas jedzenia!!!!

otórz moja kochana Goldenka zwymiotowała ....wiesz czym....glistami, które sie ruszały :baffled::baffled::baffled:
dałam jej 1 tabletkę Pratel - mam jeszcze jedną w zapasie - nie wiesz kiedy ją powinnam zaaplikować psince?? Po 3 dniach, 10 czy moze po 24h? Ta psina waży już jakieś 20kg i ma 4 m-ce
Chodzi taka niemrawa, ale najgorsze jest to że zaczynam się martwić o siebie i dzidzię czy aby nie zaraziłam się od niej i jeszcze o moją chrześnicę z którą Beta spędziła ostatnio cały weekend :-:)-:)-( Moja chrześnica ma 2 lata i nie raz została przez psa wylizana od góry do dołu. Niestety nie dam sobie głowy uciąć czy aby napewno miała za każdym razem myte rączki i buzię:szok::szok::szok:
Celinka czy są jakies leki dla ludzi (małych dzieci i mam w ciąży) które można przyjąć zapobiegawczo na te glisty?? :-:)-:)-(
Normalnie wszystko mnie swędzi, spać nie mogę i ciągle mam schizę że te glisty juz się we mnie rozwijają fuj fuj fuj.......
 
reklama
Oj co tu się dzieje...a człowiek zaczął faktycznie martwić się o jej problemy zdrowotne..a ona miała niezła zabawę.. !! :szok:
 
Do góry