reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

dołączam się do Gratulacji :)) Ania.falko trzymam mocno kciuki!!!!

Jak tam u Was z pogodą.? U mnie za oknem niestety deszczyk. Na szczęście cmentarz mamy pod nosem więc żadnych wycieczek nie przewidujemy. Po południu, tradycyjnie wpada do moich rodziców część rodzinki na coś ciepłego oraz na wspominki i pogaduchy.

Kasimona trzymaj się i koniecznie się w pon odezwij po wizycie u gina.
 
reklama
A ja dziś zrezygnowałam z wizyty na grobach...
Pomodliłam się w ciszy w domu za wszystkich zmarłych...
Mam nadzieję, że nie będą mieli nic przeciwko...
 
A ja dziś zrezygnowałam z wizyty na grobach...
Pomodliłam się w ciszy w domu za wszystkich zmarłych...
Mam nadzieję, że nie będą mieli nic przeciwko...

pewnie ze nie beda mieli ....

melody u nas slonecznie ,ale przy tym bardzo zimno
ale ja i tak na groby sie nie wybieram bo bym musiala do pl leciec wiec dla mnie pogoda swiezo spacerkowa:)
 
Aniu, gratulacje.

Za rok będziesz mogła już odstroić Alexa w słodki garniturek na wasz ślub w Polsce. Tak bardzo mi się podobają dzieci w takich słodkich dorosłych ubrankach :tak::tak:
Jak na przykład....

Mamajakty gratuluje obrony, zawsze to już lżej, ze pewien etap jest zamknięty:tak:
 

Załączniki

  • przykład.jpg
    przykład.jpg
    88,7 KB · Wyświetleń: 22
  • przykład2.jpg
    przykład2.jpg
    165,8 KB · Wyświetleń: 20
  • przykład3.jpg
    przykład3.jpg
    121,4 KB · Wyświetleń: 19
A ja mam od wczoraj doła jak zobaczyłam swój tyłek w lustrze. Mam paskudne krwistoczerwone rozstępy mimo tego, że i brzuch i pośladki smaruję codziennie kremem na rozstępy. Brzuch całe szczęście narazie w porządku.
Czy można w ciąży używać jakichś środków na rozstępy poza tymi "dla kobiet w ciąży"? Czy też lepiej poczekać na czas po porodzie?
 
kuleczka - juz nawet sie rozgladam...bedzie mial 9 miesiecy to juz taki fajny bedzie:-)

spooky,mozna uzywac kremy na rozstepy,te dla kobiet w ciazy uelastyczniaja skore bardziej niz te na rozstepy dla wszystkich,ale spokojnie mozesz uzywac.
 
reklama
Ania.falco gratulacje!!!
mamjakty wspaniale się spisałaś - gratulacje!!!

Cieszę się ,że już minęło to Święto. Dla mnie i mojej rodziny to wszystko jest takie świerze, straszne.......przeszło rok temu, dwa dni po moim ślubie zmarł mój ukochany tatuś.
Byłby cudownym dziadkiem, strasznie kochał dzieci ,ale niestety nie doczekał wnucząt!
Ale nie zasmucam..........to taka refleksja...........staram się już nie myśleć o przeszłości.
 
Do góry