reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

marylin napewno dziadek ma na Was oko:tak:
spooky wiesz co ja tez mam rozstepy ale po pierwszej ciazy ( po tej pojawia sie pewnei jak brzucho zacznie znikac )
brzuch jako taki ale nogi i talia i biodra straszne
smarowalam sie 2 a czasmi 3 razy dziennie a i tak nic to nie dalo
a moze bez kremow byloby gorzej ... kto to wie
w kazdym razie teraz tez smaruje 2 razy dziennie olejkiem na rozstepy
zobaczymy co bedzi epuzniej



zaliczylismy dzisija mega zakupy heheh
to mial byc sposob zebym zapomniala o wszystkich dolegliwosciach ciazowych i porawila sobie humor ( troszke zadzialalo :) )
ale dla mnei za duzo ciuszkow nei bylo
cos siezko mi bylo zmiescic sie w normalne heheh ciekawe czemu nie ?
i tak nakupowalam sobei takich podkoszylek dluzszych zenby mi brzucho zakryly i 2 golfiki i kolczyli , lancuszek i buty
dzien uwazam za udany :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
jeszcze raz wszystkim dziękuję :-D

ja dziś cały dzień odpoczywam - weekend był troszkę szalony, a jutro mam wizytę i muszę być wypoczęta - no i muszę zastanowić się, o co mam się lekarza spytać ;-) normalnie napiszę sobie pytania na kartce, bo jak ich nie spiszę, to zawsze zapominam się o coś zapytać :sorry2:

a pogoda dziś u nas paskudna :baffled: więc nic tylko leżeć :tak: chociaż muszę koszule mężulowi przeprać :dry:
 
Pierwszy dzień lenistwa - od dziś L4. Pospałam sobie do 10, zaliczyłam pobranie krwi a teraz śniadanko. A co później? Hmmm nie wiem. Obijam się między ścianami szukając zajęcia, ale nadmiar wolnego czasu póki co ;-) doskwiera.
Pozdrawiam ciepło
 
spooky27 super,że jesteś już na zwolnieniu, odpoczywaj ile się da!!! Ja już leniu****ę 1,5 miesiąca i muszę powiedzieć ,że na nadmiar wolnego czasu nie narzekam, zawsze jest coś do załatwienia , zrobienia...no i teraz juz czas całą wyprawkę zacząć przygotowywać...pranie i prasowanie tych maleńkich,słodziutkich rzeczy. Fajnie.
 
Dziewczynki trzymajcie się zdrowo i odpoczywajcie! W końcu już tak niewiele nam zostało:tak:
Mamjakty ja też wybieram się jutro na wizytę i trochę się martwie, bo te moje opuchlizny plus trochę za wysokie ciśnienie są niepokojace... Mam nadzieję, że pani doktor coś jutro zaradzi.
 
czesc dziewczyny sory ze sie wtracam ale chwialam was ostrzec przed KASIMONA88 to oszustka!!!!!
a dlaczego? wejdzci sobie na forum e-mama.pl na watek galeri na temat przyszle mlode mamy 86 8 88 89 90 i zwyz.....i tam zobaczycie ze ta wasza kolezanka was oszukuje......(prawdziwa osoba ktora jest na tych zdjeciach na nick BRUNETTE)

pozdrawiam
 
reklama
Do góry