reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

U nas pogoda beznadziejna. Slonce niby wyszlo ale tak pi...dzi ze leb moze urwac. W nocy maz ratowal suszarke z balkonu bo tak wialo ze suszarka balansowala na krawedzi barierki i kierowala sie w kierunku samochodow na parkingu pod blokiem...
 
reklama
U nas też słoneczko śliczne, choć zimnawo. W ramach spaceru zrobiłam sobie rundkę po okolicznych bazarkach. Teraz się biorę za dokończenie ciasta z jabłkami i zrobienie mięska z ryżem na obiadek.
A co do wiatru i prania, to wczoraj tak wiało, że jak koło jedenastej powiesiłam pranie na balkonie, to wieczorem już było suchutkie! Aż byłam w szoku, bo nawet grube spodnie wyschły :-D Ale fakt, że niewiele brakowało, żeby odleciały w siną dal ;-)
 
Widze ze dobra pogoda ma wpływ na nasz plany, niby mam tyle sil a pozniej sie okazuje ze... Ja na przykład dziś miałam w planach posprzątać cale nasze pietro, a narazie tylko pranie jedno powieszone i gora naczyn umyta - za reszte nie chce mi sie brac bo po jedzonku spac mi sie zachcialo.... moze za dwie godzinki sie zabiore... :-)
 
Mamjakty Gratulacje!! zaliczonej obrony...

U nas pogoda rewelacja jak nie na koniec października..

Czy Kasimonia sie odzywała...bo cos sie niepokoje o nią...:baffled:
 
A ja wczoraj zalatwilam wszystkie papiery i 12 listopada bede juz mezatka!!!!
niestety nikt z mojej rodziny nie moze przyjechac no i pradziwy slub i wesele wraz z chrzcinami zrobimy w Polsce w pazdzierniku przyszlego roku....no ale za 12 dni bede miala meza:-)Ciesze sie bardzo bo musze wam powiedziec,ze ta ciaza zblizyla nas jeszcze bardziej do siebie,a przed ciaza myslalam,ze juz bardziej nie mozna:-D
....wiec to musi byc ten jedyny....
o moim zlym samopoczuciu napisze na dolegliwosciach...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry