reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Miaa6 teraz wszędzie jest bawełna. Nawet w sklepach chyba nie ma takich ubranek. Zapytaj się co musisz zabrać dla siebie i dziecka do szpitala. Bo w każdym szpitalu panują inne warunki.
U mnie dla dziecka nic nie musiałam mieć bo ubranka dawał szpital, mogłam swoje wziąć ale szkoda mi było jakby zaginęły. Jedynie mąż przyniósł ubranko na wyjście.

mamjakty ach z facetami tak jest. Na jednej imprezce jest super i trzyma fason a na innej już da sobie popalić.

My dzisiaj do teściów na obiad idziemy także luz ale tak mi się nie chce, najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku. Jestem nie wyspana, bo mąż chrapał, potem mała się rozbrykała w brzuchu ale to pikuś.

Miłej niedzieli Wam życzę brzuchatki.
 
reklama
mamjakty- o u mnie ostatnio było podobnie tylko,że tatusiek nie pił wcale i z tego powodu bidulek abstynent nie był w nastroju do zabawy i marudził cały czas...:angry:wytrzymalismy długo ale jakoś tak bezowocnie było, zero zabawy...:-(

tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
 
Cześć dziewczyny, musiałam trochę nadrobić bo od wizyty u okulisty w czwartek miałam doła i musiałam sobie trochę popłakać:-( Zabieg laserem nie jest bolesny, pięką tylko oczy i skóra wokól nich bo środek, którym zakraplają jest strasznie drażniący. Otrzymała zaświadczenie - między innymi w którym pisze o 4 letnim leczeniu - degeneracji siatkówki itp.. Na końcu "wskazanie rozważenie cięcia cesarskiego" - co jest równoznaczne że ginekolog może zastosować kleszcze lub próżnociąg, aby nie wywyołać wysokiego ciśnienia w oczach.
No i jestem załamana :-:)-:)-(, no bo albo jest ok i rodzę naturalnie, albo nie i mam cesarkę. Rozwiązania pośrednie mnie nie interseują - myślałam że te średniowieczne sposoby to jakieś bajki - ale okazuje się że są stosowane (no bo w końcu przy problemach z porodem kleszcze czy próżnociąg to mniejsze koszty dla kasy chorych niż cc).
Wybiorę się na konsultację do mojego ginekologa, aby zasięgnąć jego opini - na razie jestem przerażona :-(
 
cześć dziewczyny! muszę się wyżalić, mam takiego nerwa jak nie wiem co :wściekła/y::wściekła/y: wczoraj na tym weselu byłam mojej bardzo dobrej koleżanki, a mój mężul o 22 już źle się czuł, bo oczywiście za dużo wypił!
Mamjakty, masz prawo mieć nerwa. Możliwe, że to była jedna z ostatnich dużych imprez w najbliższym czasie, na których miałaś siłę się bawić, a on Ci popsuł :baffled: Bardzo nieładnie z jego strony.
Kuleczka - wg ostatniego artykułu w wyborczej od lipca tego roku NFZ płaci szpitalom tyle samo za cesarkę, co poród naturalny. Zrobili tak właśnie po to, żeby nie motywować szpitali do podejmowania decyzji o cesarkach ze względów ekonomicznych. W efekcie cesarka niby kosztuje więcej, bo to jednak operacja, ale z drugiej strony przy cesarce zespół pracuje godzinkę, a przy porodzie kilkanaście-kilkadziesiąt godzin, więc się wyrównuje.
Celinka, odpowiadam na Twojego posta z innego wątku, bo odbiegł on nieco od tematu "fotki rodzinne" :-) - bardzo dobrze, że zmieniłaś lekarza, to był jakiś naciągacz! Możesz sprawdzić, czy jest na liście na stronie Wyszukiwarka i ranking lekarzy - ZnanyLekarz.pl, a jak nie ma - to dodaj ku przestrodze!
 
Ostatnia edycja:
Kuleczka, nie przejmuj sie na pewno wsyztsko bedzie dobrze. Musisz zaufac ze poloznicy to specjalisci i bedzie ok...
Pewnie ze takie kleszcze to nic przyjemnego i pewnie nie beda Ci potrzebne ale za jakis rok dowiesz sie ze nawet Krecik kleszcze stosuje w swojej praktyce. Jak bedziesz z dzieckiem ogladac "Jak Krecik odbieral porod" to sie tylko zasmiejesz.
Poszukajcie sobie w necie. Od razu mniejszy strach przed porodem. Tylko zajaczkowej dziura jak po kuli zostaje ale to przeciez tylko bajka....
 
haha,dobre to z krecikiem....ten to obstukany jest:-D
kuleczka wydaje mi sie ,ze jesli porozmawiasz,ze swoim lekarzem i powiesz,ze chcialabys uniknac kleszczy to pewnie bez zadnych problemow zgodzi sie na cc.
mamjakty-to zes sobie potanczyla dziewucho;-),teraz musisz dac kare -nie daj mu spac i odpoczywac-na kaca najlepsza praca
 
Niedajboże kleszcze czy próżnociąg!!!!

mamjakty powtórzę za innymi, tacy są faceci, mężulek pewnie nie miał z kim pić, albo towarzystwo mało piło!!! Ja miałam wczoraj odwrotnie, mój nie chciał wyjść od znajomych bo mu się tak dobrze piło, a mnie juz od siedzenia wszystko bolało i nie mogłam się go doprosić o powrót do domu!!! Wymyślił sobie ,że odwiozę go rano do pracy, bo po piciu na drugi dzień nie jeździ nigdy samochodem, ale się przeliczył, autobusikowi się ukłonił, bo.....żona w ciąży starsznie zmęczona była po imprezce i musiała długo spać...kara musi być!!!!
 
Ja miałam wczoraj odwrotnie, mój nie chciał wyjść od znajomych bo mu się tak dobrze piło, a mnie juz od siedzenia wszystko bolało i nie mogłam się go doprosić o powrót do domu!!! Wymyślił sobie ,że odwiozę go rano do pracy, bo po piciu na drugi dzień nie jeździ nigdy samochodem, ale się przeliczył, autobusikowi się ukłonił, bo.....żona w ciąży starsznie zmęczona była po imprezce i musiała długo spać...kara musi być!!!!
Marylion, hehe, słusznie. Skoro wczoraj wyczerpał limit Twojego zmęczenia, to dzisiaj odpoczywałaś :-)
A swoją drogą zaczynam się zastanawiać, czy mój jest jakiś nietypowy - owszem, chętnie daje się wozić na imprezy, skoro ja i tak mam zakaz alkoholu, ale sam często mnie pyta, czy nie jestem zmęczona i jak tylko coś pisnę, to natychmiast się zwija do domku. Taki jest kochany! :-)
 
reklama
Melulu moj ciagle sie pyta co mnie boli,czy jestem zmeczona,czy mam ochote itp.a jak w nocy skurcz mnie zlapie czy cos mi zdretwieje to szybciutko jest masazyk:-)
 
Do góry