reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

ja w s umie nie mam co nazekać od odejscia wód i pierwszych bóli do urodzenia mineło niespełna 4godz 20min Ale Melu mam i miałam takie same obawy co Ty...
 
reklama
Jejku rety:szok: zaczynam się bać:no:wszystkiego!!! Co najgorsze coś mi się zaczęło wydawać ,że brzuch mi opadł i jakiś taki plaskaty się zrobił!!??Wczoraj byłam u gina i nic nie mówił, co prawda nie żaliłam się na nic ale też nie wypytywałam czy wszystko ok.Tylko cytologie mi robił...Matka mnie straszy ,że coś jest nie tak!!Kurde chyba się położe jutro na cały dzień w łóżku i poodpoczywam, bo ostatnio harowałam jak wół!!:-(
tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
 
To skoro już się zaczął taki temat... Czy ktoś może mi przystępnie wyjaśnić po co jest oxy i czy trzeba się decydować na jakieś znieczulenie? A jeśli tak to jakie? Nie chcę być po porodzie otępiała, a wiem że tak może być. Jak najlepiej to rozegrać?
 
jejku, ja też chciałabym urodzić całkiem naturalnie - i tak jak Melulu pisała - najgorsze byłoby gdyby po wielogodzinnej męczarni na porodówce przy normalnym porodzie lekarze stwierdziliby, że trzeba ciąć - czy oni nie widzą wcześniej wskazania do cesarki? tyl;ko tak na ostatnią chwilę, gdy kobieta jest już totalnie wyczerpana i wymordowana? tego włąśnie też się boję :-( ale mam nadzieję, że w naszych przypadkach wszystko pójdzie jak z płatka ;-)
a wiecie co, przypomniało mi się - jak ostatnio mojemu ginowi mówiłam, że nie wiem czy nie będę musiała mieć cesraki, że muszę się z ortopedą skonsultowac i takie tam, to On oczywiście mówił, że wolałby żeby jednak było naturalnie, poczym po chwili dodał - ale no cóż, nie wiadomo, może pani tak upasie dziecko, że i tak będzie cesarka :nerd: no to sorry - jak upasie, co upasie - ten jego specyficzny humor :dry:
 
Spooky jesli oxy to oksytocyna, to jest to hormon, ktory powoduje skurcze macicy. Nie slyszalam,zeby trzeba sie wtedy bylo decydowac na znieczulenie :-)
Mamjakty nie lubie ludzi z takim"poczuciem humoru".
 
A ja jestem właśnie po wizycie, którą miałam dzisiaj i już na czerwono w mojej karcie ciąży wpisane jest, że rozwiązanie przez cesarskie cięcie. Nie wiem, dlaczego, ale bardzo się z tego cieszę. Kacperka też tak urodziłam i w ogóle nic nie bolało i jakoś tak nie wyobrażam sobie rodzić naturalnie. A moja Blaneczka ma się bardzo dobrze. Jak na ten tydzień jest dość spora, bo waży prawie 900 gram i pani ginekolog jeszcze raz potwierdziła, że ewidentnie dziewczynka i nawet dostałam zdjęcie, że między nogami nic jej nie wisi! Identyczne zdjęcie mam Kacperka i tam widać, że ma chłopak pomiędzy nogami co nie co! Jak mi się uda ładnie zrobić zdjęcia tych USG, to powklejam żebyście też zobaczyły, ale to już na wątku zamkniętym.
z48ecf851b0eec.gif

b880c0f159.png
 
reklama
Do góry