reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

od rana nie wchodzilam i teraz tyle czytania:...piszecie jak szalone:-)
co do mezow to zgadzam sie w stu procentach, tylko tak sobie mysle ze ten moj to chyba mnie sobie troche wychowal:-(
on tez zostawiam talerze na szafce kolo zlewu i nigdy nie domysli sie ze tam jest ich miejsce, a ja mam dosc gadania i w koncu pozmywam . co do kompieli to juz nie pamietam kiedy ostatnio lezalam w wannie i sie relaksowalam, od urodzenia malej tylko pryszni i to jeszcze jak za dlugi to maz potrafi przyjsc z mala do lazienki bo niby placze ( a w lazience dziecko grzeczne) a chodzi mu oto zebym skonczyla sie myc i zajela sie mala.
jedyne co robi moj M przy malej to kapiele...i to jest plus bo mam chociaz chwile dla siebie ...
Ale czytajac o waszych mezach stwierdzam ze wszyscy sa do siebie podobni.
 
reklama
Ooo... a ja myślałam już, że okropne upierdliwe babsko ze mnie, bo wciąż powtarzam że trzeba to i tamto, że nie tak itd... Do tego też jestem "złą matką", bo dziecko wsadzę w leżaczek i niech pokój ogląda, a ja książkę poczytam, albo na forum odpiszę?? Heh, niech będzie :D Jedynie kąpania dziecka mężowi nie oddałam, bo to najlepsza zabawa z tą naszą Kruszynką
 
Ja tam tez uważam, że im szybciej się męża i dzieci wychowa, tym lepiej :-D:-D moi jak mówili, żebym coś przyniosla, to zawsze mowiłam to samo : a co Bozia nóżek i rączek nie dała, że nie możecie sami tego zrobić? :-pi nauczyli się... do zmywarki też chowają naczynia, nie ma zostawiania na wierzchu...teraz Paula potrafi obiad prosty zrobić, a po każdym obiedzie sprząta :tak: a w sobotę i w niedzielę mąż zmywa gary po obiedzie - sam z własnej woli ;-) i codziennie kąpie Karolkę ... hihihi...mężowie i dzieci nauczycieli maja przerąbane :-D:-D

Marcy - biedulka z Twojej siostry :-( życzę jak najszybszego zakończenia porodu :tak:
 
no właśnie była prezydentowa niech mówią. paranoja. hahah

z innej beczki...to jak mialam naście lat oglądałam "jezioro marzeń" lubiłam ten serial...ale w ogóle nie pamiętam ostatniej seri...jak Jeen umarła. heheh właśnie na youTube slucham sobie piosenek z tego serialu...ja to jestem maniak piosenek z filmów... heheh zawsze sobie ścigałam i słuchałam...bo ja to taka bardziej pościelówa jestem. mój sie śmiał ze jak oglądamy jakiś film to zawsze nuce piosenkę. ahajjooo
ja tez lubie piosenki z filmów, najbardziej podoba mi sie chyba z filmu DUCH znasz ? z patrickiem swayze??

od rana nie wchodzilam i teraz tyle czytania:...piszecie jak szalone:-)
co do mezow to zgadzam sie w stu procentach, tylko tak sobie mysle ze ten moj to chyba mnie sobie troche wychowal:-(
on tez zostawiam talerze na szafce kolo zlewu i nigdy nie domysli sie ze tam jest ich miejsce, a ja mam dosc gadania i w koncu pozmywam . co do kompieli to juz nie pamietam kiedy ostatnio lezalam w wannie i sie relaksowalam, od urodzenia malej tylko pryszni i to jeszcze jak za dlugi to maz potrafi przyjsc z mala do lazienki bo niby placze ( a w lazience dziecko grzeczne) a chodzi mu oto zebym skonczyla sie myc i zajela sie mala.
jedyne co robi moj M przy malej to kapiele...i to jest plus bo mam chociaz chwile dla siebie ...
Ale czytajac o waszych mezach stwierdzam ze wszyscy sa do siebie podobni.

ja to się zastanawiam jak mój się będzie zachowywał w czasie kiedy doczekamy się dziecka :-)

Dziewczyny macie MTV? Włączcie sobie, właśnie leci program licealne ciąże, normalnie takie bezmyślne laski są szok ! :-) Fajny program
 
Ostatnia edycja:
Tosia
o matko, no wiecie co ? ale z tego co pamietam tam na filmiku nie było żadnych nazwisk tak ?
 
Martilla - ale był pseudonim i podobno w tej miejscowości wszyscy wiedzieli o kogo chodzi :-( mowili o tym w wiadomościach parę dni temu...

Karolina - super, jak sie nie rozmyślisz do sierpnia, to pogadamy konkretniej :-D:-D
 
reklama
Iza
ach to chyba ja to przeoczyłam... ale kurde to przecież o tej lasce źle świadczy ,ze z siebie idiotke robiła, a wszystko skupiło się na chłopaku... ech szkoda dzieciaka...

laski żegnam się, jadę do rodziców na weekend, postaram się zaglądać co by nie mieć 100 str do nadrobienia;-) pozdrawiam i miłego weekendu !
 
Do góry