reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Karolina - kurcze.... a ja będę potrzebowała od września kogoś do opieki nad Karolką :tak: tzn dokładnie to pewnie od sierpnia, żeby się mała przyzwyczaiła powoli... i szczerze nastawiałam się na 10zł za godz :sorry2: może się dogadamy, jak będziesz wolna :-D:-D

Marcy - a jak siostra?
 
reklama
cześć dziewczyny !

Tosia
a do jakiego wieku to łóżeczko służy dziecku ? Bo szefowa kupiła podobne , też bez szuflad i niebieskie w IKEI , zerknij na ich stronkę. może mają tańsze od tego z allegro ?

Karolina
no no kope lat Cię tu nie było :-) Fajne rozwiązanie z opieką dziecka, zwłaszcza że będą podrzucać je do domu, duże udogodnienie ! A jaką stawkę zaproponowałaś jeśli mogę zapytać ? Kupą w majtach się nie martw, przerabiałam ten sam problem heh I wiesz co pomogło ? Stosowanie nagród, wieszasz czystą kartkę na szafie i jak mały zawoła ładnie i zrobi gdzie trzeba rysujesz uśmiechniętą buźkę i tłumaczysz,że np za 3 takie buźki lub 5 (sama musisz ustalić) dostaje jakąś nagrodę, nie wiem czy dajesz słodycze ale moze to być właśnie cos słodkiego lub oglądanie bajki przez 10-15 minut, a jak zrobi w majtki to rysujecie smutną i za większość smutnych odbierasz nagrodę itd, jak mały załapie o co chodzi to stara się nazbierać jak najwięcej wesołych. Może spróbuj ? U szefowej podziałało .
 
A ja się pokłóciłam z mężem... grrr! Dziś od rana zapierniczam, poszłam spać po północy, ale Nicolka obudziła sie w nocy tylko raz! Ale za to mój Hrabia (czyt. mój mąż) do teraz smacznie śpi! Wczoraj oczywiście nie przeszło bez jego uwag, na temat mieszkania! Jejku, jaka jestem zła! Dzieci wchodzą mi na głowę, cały czas tylko:` "mama, ma-ma..." , do tego dwa razy więcej sprzątania, bo wczoraj tylko pozmywałam naczynia, umyłam WC i podłogę w przedpokoju. Jak zaraz się na maxa nie pokłócę z mężem to będzie dobrze!!! Mam ochotę wywalić go z łóżka i powiedzieć żeby się czymś zajął... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Chyba tak zrobię! I w d... mam czy będzie obrażony na cały świat!
ps. ja też jestem złą matką - bo moje dzieci jedzą słodycze, Damianek ogląda bajki, nie myję butelek wrzątkiem (tylko przed pierwszym użyciem mają kontakt z wrzącą wodą), czasem nawet Damianek zajada sie zupką chińską - bo lubi ;-)... dużo mogłabym wymieniać - jak widać nikt nie jest idealny

Marcysia - pozdrów siostrę, trzymam kciuki żeby akcja porodowa się rozwinęła, i żeby szybko poszło
 
Marcy napewno dasz radę, kwestia zorganizowania wszystkiego :) pomyśl że mamy radzą sobie z trojaczkami, czworaczkami itd... Polka potrafi

A u nas 3 dni tata będzie w domu :) poodpoczywam. Rano podał dziecię do karmienia, ponosił do odbicia, potem pozabawiał, a ja porelaksowałam się w wannie z książką. Teraz najchętniej wyszłabym na spacer, ale pociecha jeszcze kilka dni musi posiedzieć w domu, więc ze słoneczka nici. A tak dziś ładnie...
 
a ja już wiem ,że też będę "złą matką " :-) nie zamierzam się zarżnąć z gotowaniem , sprzątaniem i opieką nad maleństwem ! Jak mąż będzie w domu to też będzie miał obowiązki , a nie wszystko na mojej głowie! I wiem ,że jak będzie w domu *******nik to słowem się nie odezwie :-D
 
ilonka
ooo jak mnie wkurza jak mój po sobie gary zostawia ! też mu mówię ,ze nie jestem jego służącą na etacie i ma po sobie to wynieść, ale najgorsze jest to że zamiast do zlewu stawia mi to na szafkę łoś jeden ! a ja nie ruszam tego aż się do myśli gdzie te gary powinny stać :-D
włącz sobie teraz tvn style, fajny program :-)
 
ilonka
ja też widziałam już ten odcinek (szkoda ,że tak w kółko powtarzają wszystko ) ale ta cała Jolanta to mnie tak drażni tym swoim głupim gadaniem czasem jak np teraz żeby mówić na placach zabaw do siebie "dzień dobry, co słychać?" no kurde obcych ludzi pytać co słychać tylko dlatego że ich dzieci bawią się na jednym placu zabaw? paranoja :-)

a na paznokcie to chyba skrzypowita jest dobra
 
reklama
Do góry