reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
Bella21 ze mna jest tak samo , tez mam 24 lata a czyje sie jakbym dobrze po 40 byla. wiec znam ten bol...
bardzo chcialam miec dziecko i zaraz po slubie zajsc w ciaze a teraz chcialabym chociaz raz w tygodniu wyjsc gdzies sama chociaz na 2 h ale niestety karmie piersia i przez najblizszy czas nie bede sie rozstawac z mala( mala nie toleruje ani butli ani smoczka)
basiek19810 tak naprawde to chyba wszystkie sie nudzimy i dlatego piszemy na tych forach, albo poprostu potrzebujemy z kims pogadac...
 
Bella normalnie szok po obejrzeniu tego filmiku :szok: Ostro zryta baba...Jak już tak bardzo chciała,żeby córka piła jej mleko,to mogła odciągać :baffled: Jakoś tak pedofilsko to wygląda :baffled:
A jeśli chodzi o facetów...to cóż u mnie to też nie wygląda inaczej.
Wczoraj u teściów byliśmy i Iza jadła kanapkę.Rączki usmarowała sobie masłem i mówię do mojego żeby jej poszedł umyć,a on,że mu sie nie chce.Ale mnie wkurzył.Spojrzałam na niego i mówię:butów jej zdjąć nie chciałeś,kapci też Ci się nie chciało założyć,jak chciała siku to ja z nią poszłam,a teraz Ci się nie chce iść z nią do łazienki?Popatrzeć na dzieci,to Ty sobie możesz na placu zabaw,a tym masz się zająć!!!!Teściu na niego spojrzał i mówi : słyszałeś?To ruszaj dupę :-p
Czasami normalnie słaba jestem na to jego zaraz albo nie chce mi się :wściekła/y:
 
Ta kobieta to jakaś porażka! Ciekawe czy rzeczywiście nie zdaje sobie sprawy z tego jak wielką krzywdę robi tej dziewczynce??
Ja na początku macierzyństwa wciąż jestem pełna energii :) nie daję się zmęczeniu. Ale nie dość że to początek, to od kiedy Marika nie ma regularnych ostrych kolek, to spokojnie się wysypiam i zawsze jakąś tam chwilę dla siebie znajdę :)
Cześć Basiek19810 :)
 
Witaj basiek19810:-)śmiało się przyłączaj :-)
A ja w marcu 25 skończe masakra...a mój mały niedługo 8 miesięcy a ja też czuje ze już nie daje rady psychicznie siedziec w domu....Jutro ide na imprezkę urodziny koleżanka robi więc się troszkę wybawie....mój mąz kochany będzie siedział z małym juz drugą sobotę pod rząd kochany jest:-)
Też bym chciała taką prace żeby wychodzić z domku ale cóż....niestety zmuszona jestem przywdziać rolę niani....i bede pilnować 6 miesięcznej dziewczynki czyli kolejne dziecko masakra...ale dam rade to tylko tymczasowo dopuki Wojtek nie podrośnie...ja cos zarobie siedząc w domu a w tym czasie podchowam sobie Wojtusia bo nie chce go zostawiać...

A filmik KATASTROFA ta baba jest pieprznięta co ona robi tej dziewczynce potem ciągle bedzie chciała ssać choc dla faceta to może dobrze;-) hehehe głupi żarcik ale tej babie bym tak powiedziała może by sie ocknęła ze swego zimowego snu...jak chce karmić cycem to niech sobie dziecko zrobi albo męza jakiegos zapoda to będzie jej ssał jak jej źle....:-D:-D
 
Bella - a ty kurde następnym razem uprzedź, że to film dla ludzi o mocnych nerwach :-p;-) koszmary będę miala :szok::-D masakra !!! moja koleżanka synka karmiła też jakoś 4 - 5 lat, ale ten chłopiec długo potem jeszcze do niej przychodził i głaskał jej gołego cycka ... ja do dzisiaj myślałam, że to jest szczyt - myliłam się :cool2: Ilonka - idę z Tobą !!!

Basiek - witaj :-D

Marcy - ja wiem, że to może jest już nudne i wkurzające pytanie, ale ciekawa jestem - siostra ciągle nic???
 
reklama
Marcy - wierzę :-( ale oni jej cały czas oxy podają? czy co? ma skurcze? biedaczka, przecież to juz drugi dzień...
 
Do góry