reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
iza
nie ma sprawy , jak mi się rozmnoży moja łobuzica to z przyjemnością oddam Ci szczeniaczka:-)
Martilla, nawet nie wiesz jak bym chciała...3 lata temu musiałam uśpić moją kochaną spanielkę,bo zachorowała na raka :-( strasznie to przeżyłam i myślałam, że już nigdy nie będę miala psa, ale strasznie mi pusto w domu bez merdającego ogonka.... niestety w międzyczasie okazało się, że moja Paula ma straszne uczulenie na sierść i możemy mieć jedynie yorka :-(ehhhh...życie...
 
izka
weź sprawdz czy na pudle też ma uczulenie, bo jak nie to wiesz możesz na mnie liczyć;-)

a w ogóle co taka cisza jak makiem zasiał ? pisać baby jedne!!!:-)

a to moja bestia jak miała 2 miesiące:-D
 

Załączniki

  • a1.jpg
    a1.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 28
  • bestia.jpg
    bestia.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 21
Ostatnia edycja:
I my z Hanią dołączamy się do życzonek :tak:

A ja mam dziś jeden dzień wolnego i do rana siedzę w garach. Miałam okna myć, ale już nie mam siły, ani w sumie czasu na to, bo za jakieś 2h idziemy z Hanią na spacerek :blink:
Mąż na kursie prawka "A", a Hanka szaleje z moim tatą i już zaczyna wydziwiać. Sama nie wie w co się chce bawić i łazi i beczy.
Wieczorem dzidziuś zostaje z Hanią, a ja idę sobie z koleżanką na kawkę :-D Mąż niestety znów w ten weekend pracuje, co prawda w mieście na m-cu, ale i tak nie będzie go do nocy :-(
 
Ilonka
Od nas też buziaki i najlepsze życzenia dla Filipka :tak: wow... poważny wiek taki roczek :-D

Martilla - słodziak z tej Twojej bestii :-D
 
xTosia
pewnie idz na kawke, odpocznij chciaż z godzinke od domku i baw się dobrze!

izka
i jak tu nie chcieć takiego słodziaka:-D Tyle ,ze jak jest mała to strasznie broi :-D gorzej niż z dzieckiem hehe
 
Witam,
w imieniu Filipka dziekuje za zyczenia:))
no i mamy newsa od wczoraj chodzimy!!!! wczoraj byllo czeste łapanie zajączka, dziś jest lepiej:))
mamy tuptusia i przetuptalismy roczek:))
lece piec placki bo jutro wyprawiamy imprezke dla poznańskiej rodzinki a 5.09 dla mojej:)
 
reklama
Do góry