reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
Ja chętnie wrócę do fryzury sprzed ciąży, czyli króciutkich włosów. Problem w tym, że mam zaufanie tylko do jednej fryzjerki, a ona mieszka 100 km ode mnie :-(teraz przy małej ciężko mi się do niej wybrać...farbować się jeszcze troszkę boję, bo dopiero co powoli przestają mi wlosy wypadać :zawstydzona/y: wyglądam jak osioł ...buuuu....i mam pełno siwych włosów :sad:
 
mi też strasznie wypadają od farbowania, ale juz z czarnego wychodzę na brąz więc z czasem wrócę do naturalnego koloru i już się nie będę bawić w malowanie bo wyłysieje...
 
witajcie po latach:p
hannah aleś wyszczuplała...szok. niezła dieta:) co do nowego kolorku to bardzo fajny...zawsze to cos innego:))
martilla- jak staranka???? czekam z niecierpliwoscia na dwie kreseczki.
ewelka- towja Wiki rosnie w oczach:) juz 9miesiecy jak ten czas leci...pamietam jak wczoraj, jak bylam Cie odwiedzic w szpitalu. szok szok szok.

co do farbowania to ja se pasemka jasne zrobilam. jeszcze wlosow nie obcielam bo wiem ze bede zalowac...takze kucyk i heya:p
a my w sobote wyprawiamy roczek tylko tort i kawa, dla rodzinki od strony meza, 5 wrzesnia robie u moich rodzicow dla mojej rodzinki, a te dwie imprezy to dlatego ze mówiac delikatnie pogryzłam sie z tesciami. w ogole jak zawsze pisalam ze sa super tak teraz mowie z czystym sumieniem ze sa świnie, chamy, obłudni ludzie, fałszywi itp. masakra
źle sie czuje mieszkajac tak blisko ich i widzac ich niemal codziennie. mysle nad wyprowadzka w inne miasto.
z moim ostatnio z tego powodu(kłótni) sprzeczki i problemy, mam wrazenie ze mnie nie rozumie i trzyma strone rodzinki. to boli

to tyle narazie napisze jutro.papap
 
Oj z tymi włosami to koszmar, jak zafarbowalam na braz wypadały na początku, potem ok, teraz jak wróciłam do swojego koloru ( z mała pomoca farby, po sciągnięciu koloru) to był koszmar, Teraz juz nei wypadają, ale są takie sztywne, fryzjer mówił, że do końca roku wróca do normy:no:

Ja tak na chwilke, z oddechem bo Misiek z Zuzią spią,,,,mamy teraz tak jedna noc przespana, jedna co 3-4h pobudka (nawet nie płacze ale tak jęczy, wierci się, a że mamy nianie to słychac wszystko :angry:), wracam do moich pierków, trzeba coś zarobić w tym miesiącu samemu :rofl2:
 
ilonka
no rosnie...tez pamietam jak mnie odwiedzilas w szpitalu...a co do ciuszkow co mi dalas to mala prawie wszystkie wynosila zostalo pare sztuk jak bedzie wieksza :-)
 
Ilonka, niestety czasamiz rodzinką najlepiej na zdjęciu....my mamy ciut inaczej, za płotem moja rodzina, ale oni są spoko (rodzice czynni zawodowo) według mojego męza. Ja mam teściów ok, ale nie widuje z nimi często :tak: i może dlatego. Jedna rada "olać" łatwo powiedzieć, gorzej wykonac :sorry2:
 
mi tez wlosy wypadaly po ciazy przez 2 miesiace chyba i to niedawno
buuuu.... a mi wypadają od czterech miesięcy i nie mogą przestać :-( fakt, że w ciąży przybyło mi bardzo dużo włosów - nigdy nie miałam tak gęstych, ale mam wrażenie że wypadło mi już dwa razy więcej...
 
reklama
ilonka
ja też z niecierpliwością czekam na dwie krechy na teście ale coś im się nie spieszy na razie, a teściami się nie martw, olej i sami do Ciebie przyjdą zobaczysz.
Faktycznie czas szybko leci , ja pamiętam jak Ty rodzić jechałaś matko święta a to już rok prawie..
 
Do góry