reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Tosia a może Ty masz dodatkowo coś z kręgosłupem?To teraz niemal choroba społeczna...też mam problemy i czasami jest okropnie :-(
Karolcia u mnie też wiosennie się zrobiło,a co za tym idzie,momentalnie zawaliło mi zatoki a Iza ma katarek...Ale przyszło to i pójdzie :tak: Tobie też zdrówka życzę.
 
reklama
Tosia a może Ty masz dodatkowo coś z kręgosłupem?To teraz niemal choroba społeczna...też mam problemy i czasami jest okropnie :-(

Wiesz co kiedy brałam ten antybiotyk na boreliozę to czułam się super i nic mi tak nie było także wydaje mi się, że jednak to od tego. Ehhh a do poradni zakaźnej na kwiecień terminy więc będę rozmawiała z lekarką czy mnie może wcześniej przyjąć.
 
a ja chciałam tylko powiedzieć że @ przyszła i zaczynamy 10 cykl starań, cholera ! ile jeszcze????????
 
martilla - głowa do góry! UDA SIĘ... Jak najczęściej się przytulaj z mężusiem, nie obliczaj cały czas dni płodnych, po przytulanku rób "świece" i... na milion procent fasolka się zjawi. ;-) Trzymam kciuki. Oby to już długo nie trwało bo ciężarówek tu brakuje.

Laski - któraś z Was nie chce być podwójną lub potrójną mamą ???

aha, moja @ też przyszła... fakt z kilkudniowym opóźnieniem ale jest :-)
 
Olka
ja już to przerobiłam wszystko o czym piszesz i dupa z tego, nie poddaję się chociaż coraz ciężej mi czekać na ten cud... dziś nie mam do niczego głowy, tak mnie brzuch napierdziela. A jutro pierwszy dzień do nowej pracy, ciekawe jak będzie...
 
hej laski ...nadroiłam mniej więcej czytanie:)
Witam nową mamusię :-)
Hannah gratulacje dla hani i super ze pokoik bedzie osobny:-)

A u mnie wróciłam od mamy,mój Wojtuś daje mi czadu jakiś marudny taki ciągle by na rekach siedział...szok
A ja w końcu zamiast tego mieszkania co mówiłam kupiliśmy większe dwa pokoje i kuchnia:-) fajnie ale pomyśleliśmy ze niewiele się dołoży i bedzie większe mieszkanko:-) cieszę sie bo Wojtuś będzie miał swój pokój:-)
ale najgorsze to jest to ze termin oddania nie bedzie w czerwcu tylko w lipcu masakra:-( wkurzyłam się na dziadów....
ale cóż...
Ja się jakos kijowo czuję boli mnie łeb jak nie wiem!!
I jestem po @ i się cieszę bo 8 dni to juz przegina choc tyle mniej więcej mam ale ile można:-)heh
 
Ilonka robiliście tzw "panel pediatryczny" tych testów? Cholera ogólnie to teraz zonk.Może jakieś atopowe zapalenie skóry?
Marcy nieważne,że mieszkanko będzie miesiąc później,ważne że już Wasze :tak:
 
reklama
Marcy gratuluje mieszkania, miesiac to chyba nie tak dlugo... a za to jaka bedzie radosc wielka jak sie wprowadzicie....
a u nas lipa... mala przeziebiona i marudzi , ciagle chce byc na recach, dodatkowo caly czas ma problemy z kupa i nic nie pomaga a moj kochany M ma to w dupie bo przeciez on byl 9 godzin w pracy i jest strasznie zmeczony... normalnie mam nerwa na caly swiat
 
Do góry