reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Moja Iza też urodziła się już z naczyniakiem.Jeszcze go trochę widać spod włosków,szczególnie jak jest zgrzana.
 
reklama
Ola kochana moje odczucie niestety jest takie same jak dziewczyn....masakra nigdy nie miałam tak ze ktos przychidzi i wodę sprawdza bo można by było ich pozwac za taka wodę!!! i co bata by na siebie ukręcili??hmmmmm.....ale mam nadzieje ze okaże się że to nie oszustwo....
 
Marcy też mi się tak wydaje.Przecież płaci się rachunki za wodę zdatną do spożycia.Nikt nie ma obowiązku kupowania tak drogich filtrów,to firma wodociągowa powinna zapewnić czystość wody określoną w wytyczonych normach.
A tu jeszcze ten gość powiedział Olce,że ta woda się nawet do kąpieli nie nadaje....No przecież wierzyć mi się nie chce,żeby ktoś z firmy wodociągowej kręcił bicz na własny tyłek.
 
Andzia niestety (z daty widac, ze grasowali pod koniec 2009 ). Wczesniej dałam komunikat z Oleśna, ale znalazłam blizej :crazy:

Niestety nigdy nie należy ufac ludziom, to tak jak jazda autem trzeba przestrzegać zasady ograniczonego zaufania :angry:

Mykam dalej pracować, ale jestem ciekawa sprawy, ponieważ może być rozwojowa...
 
O cholera,ja przeczytałam ten poprzedni artykuł ale ten jest jeszcze gorszy :-(
Najbardziej zaintrygowało mnie to ostatnie zdanie,że nie są znane ich intencje,bo zbierają też informacje na temat konkretnej rodziny:baffled:
 
no to pięknie kurde......i łapią się osoby którym zależy serio na zdrowiu swoich bliskich...Ola dzwoń do wodociągów i jak coś to na policje od razu!!Masakra już we wasnym domu można zostać oszukanym!!!
Dziady pieruńskie.....:-p
A u mnie Wojtuś ciągle marudny nie wiem czy to na zeby czy co .... ma rozwolnienie ciągle i budzi sie z płaczem a za jakiś czas ma kupke.....zapisałam go do lekarza ale dopiero jest na piątek jak sie nie poprawi to pojede z nim od razu niech przyjmują dziady!!!
 
reklama
O kurcze, ale numer :szok::wściekła/y: Olka dzwoń i daj znać co ci w wodociągach powiedzieli ...

Marcy - to pewnie ząbki, ale lepiej sprawdzić...buziaki dla Wojtusia :tak:
 
Do góry