reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Olka
a niby czemu mam się z Ciebie śmiać? Myślisz,że ja od razu wiedziałam co to jest faza lutealna?:-) Otóż nie , nie wiedziałam :-) ale już wiem i chętnie się tą wiedzą podzielę heh faza lutealna są to dni po owulacji i właśnie najlepiej jak trwają właśnie 14-15 dni a potem następuje okres (a jeśli nie następuje to wiadomo co to jest;-) ) Tylko nie wiem co Ci poradzić co masz wpisać, bo bez mierzenia temperatury i obserwacji śluzu nie można określić kiedy owu była. Teraz muszę uciekać, ale będę po południu, jak masz jakieś pytania to wal śmiało ;-)
 
reklama
hej
dziewczyny potrzebuje przepisu na pierogi tzn glownie na farsz...otoz szukalam w necie ale gów...znalazlam...chodzi mi o farsz z mielonego miesa cos ala "pierogi meksykanskie"wiecie z sosem pomidorowym....tylko niewiem co jak polaczyc....
pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-);-)
 
oj agacjone takiego przepisu to ja nie znam:-) ale widze zachcianki masz super:-) mniam jak chcesz robic z samym mięsem czy jak z jakimi składnikami?? ja bym zrobiła tak jak każdy farsz podsmażyła bym cebulke te mięsko i nie wiem czy z grzybkami czy z czym innym:-) heh ja nie wiem ale zawsze sobie coś tam wymyślam i na ogół jest ok:-) pisz smiało tomoze coś sie nam uda sklecic:-)
 
O Wy jedne obżarciuchy wstrętne :-D Ja mam w żołądku właśnie zupę kalafiorową i wiecie co zrobiłam "Pomysł na" roladki z kurczaka i wyszedł super :-D mąż był zachwycony :-p

My już coraz lepiej :tak: jedynie mąż jak na mężczyznę przystało "umiera" na przeziębienie :-D:-D:-D

Widzę, że Dziunia pojawiła się znów na kaffe ;-)
 
lagajka
bardzo chetnie jesli bys mogla to spytaj....bede wdzieczna

a ja od jutra zaczynam prace...mąż na spółke z bratem moim ciotecznym maja sklep z pewnymi art. i dziewczyna co pracowala poszla na zwolnienie bo jest w ciąży...jakies powiklania ma...i stad ja ja bede zastepowac...ale sie ciesze...troche sie wyrwe:-D:-D
a kuba raz z jedna a raz z druga babcia.....:-)coprwada niedlugo bo praca 5godzin dziennie gorzej sobota i niedziela:zawstydzona/y:
 
Tośka
taak jak facet ma katar to już normalnie kataklizm !Gorzej jak z dzieckiem :-)

Agacjone
przecież Ty masz co drugi weekend szkołę , to co wtedy ze sklepem ?
I nie ważne,że tylko 5 godzin! Ważne ,ze się z domu wyrwiesz!
 
marilla
a wtedy bedzie druga dziewczyna....ja jeden weekend ona drugi weekend....;-)

a ja przed chwila skonczylam cwiczyc....znalazlam ciekawy program na zrzucenie brzuszka..i powiem wam ze drugi dzien cwicze i masakra tak miesnie bola ze szok....jak ktos ma ochote to zapraszam do cwiczen...wpiszcie w google 'a6w' i same sobie zobaqczcie....:-):cool:
 
Agacjone
mam tą tabelkę wydrukowaną i wisi sobie już ładnych pare miesięcy na tablicy nad biurkiem i powiem Ci ,że jakoś mnie do niej nie ciągnie hehe za to siedzę i żrę czekolade z orzechami mmmm niebo w gębie :-)
ale gratuluję zapału do ćwiczeń ;-)
 
reklama
Witam:) Mój mały królewicz spi więc mam chwilke dla ciebie . Wyobraźcie sobie że dzisiaj spał 3 godziny na dworze. Mój tata z nim spacerował a ten sobie smacznie spał:)

Agacjone ja kiedyś ćwiczyłam a6w. Maskrycznie ciężkie są te ćwiczenia. Na poczatku było ok . Najgorzej jest óźniej jak jest więcej powtórzeń. Wtedy to dopiero masakra. Ale niestety trzeba je robic bardzo dokładnie zeby dały efekty.
 
Do góry