reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Izkab wiesz co jest najgorsze?Jak idę sobie przez miasto,a ze szkół wysypuje się stado małoletnich,wysolarowanych blachar i częstują się takimi opowieściami przy papierosku ALe i tak chyba nic nie przebije opowieści ze środków komunikacji miejskiej...tam to sięmożna dowiedzieć.
 
reklama
Izkab wiesz co jest najgorsze?Jak idę sobie przez miasto,a ze szkół wysypuje się stado małoletnich,wysolarowanych blachar i częstują się takimi opowieściami przy papierosku ALe i tak chyba nic nie przebije opowieści ze środków komunikacji miejskiej...tam to sięmożna dowiedzieć.

O tak, dokładnie :-(
Ale fajne ma przyjaciółeczki ta dziewczynka ... "Ty to nagrywasz...nie nie nagrywam" i mych na you tube. Masakra. Aż się boję tego jak będą wyglądały szkoły w przyszłości :-(

Dziś dzień drugi remontu :-D skrobanie ścian i kłucie kafelek na podłodze ... a ja do biblioteki zasuwam, bo muszę w tym tyg.chociaż rozdział napisać.
Mąż w drodze także nad ranem powinni być, a na 11:00 idzie do pracy więc się nie będziemy znów widzieć cały dzień.

http://xtosia.wrzuta.pl/film/1z0g4FBeeh4/hania_w_pianie
http://xtosia.wrzuta.pl/film/5yaOfHc4ALE/zimowa_hania
 
Izkab wiesz co jest najgorsze?Jak idę sobie przez miasto,a ze szkół wysypuje się stado małoletnich,wysolarowanych blachar i częstują się takimi opowieściami przy papierosku ALe i tak chyba nic nie przebije opowieści ze środków komunikacji miejskiej...tam to sięmożna dowiedzieć.
Ojj.... Andzia, niestety masz rację :-( ja na szczęście mieszkam przy stosunkowo niedużym mieście i może jestem naiwna, ale u nas jeszcze nie jest to aż tak nasilone... ale w dużych miastach to jest koszmar... w mojej szkole (pracuję w technikum) też młodzież jest fajna, ale może to wynika z tego, ze mamy dużo młodzieży ze wsi i to raczej biednej....

xTosia - to czeka cie niezły bałagan dzisiaj :sorry2: życzę weny przy pisaniu pracy - ojjj jak dobrze, że ja to mam dawno za sobą ;-):-p

muszę uciekać, bo maluda już woła :-D miłego dzionka
 
Izkab poza dużym miastem jest trochę inaczej,kulturalniej.Ale jak mijam te szkoły w mieście to jest co jest :baffled:
Mnie osobiście zjawisko "dzisiejszych młodych ludzi" przeraża trochę.Aż strach pomyśleć co będzie dalej:shocked2:
 
szok normalnie z tymi dzieciakami w tych szkołach itd.... masakra ten filmik az mnie to przeraża co z tych dziewczyn wyrośnie....::szok::

xTosia Haneczka jest przesłodka kurcze kiedy mój Maluszek kochany cos powie:-) hhehe
a co do łazienki to "odpukałam"heheh:-*
 
hej dziewczyny !
normalnie nie mogę z tego filmiku, jestem w szoku !

a co do tego leku który mam brać na wspomaganie owu to Femara, nie znam nie słyszałam, ale może skuteczne;-) a co do monitoringu mam iść jak nie będzie ciąży teraz, kosztuje sporo ale chyba nie ważne ile razy przyjdę na podglądanie, w każdym razie to prywatny gabinet więc mogłam się spodziewać, że tanio nie jest...
 
:-DHalo lasencje:-D

Martilla
3 mam kciuki

Tamten filmik nas zszokował ... ten niech nas rozbawi :-D

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=HWNGOa5mdD4&feature=PlayList&p=E692B0BB982F884D&playnext=1&playnext_from=PL&index=46"]YouTube- Mistrz pierwszego planu[/ame]
 
Ostatnia edycja:
Hahaha, dobre :-D:-D jakbym moją niuńkę widziala ;-)
mój mąż wrócił z Londynu z katarem ... mam nadzieję, że jakiegos grypska nam nie przywlókł :szok:
 
reklama
Ehhh a ja zaczynam porannie od wyżalania się :-( Już zdążyłam się z mężem pokłócić przez tel. Jeszcze go nie ma w domu i są dopiero pod Cieszynem. Zadzwonił od kolegi, bo jego tel.rozładowany. Mówię mu, że w takim razie zobaczymy się dopiero po południu skoro przyjadą tak późno to pewnie od razu pojadą na zdjęcia. Za chwile oddzwonił i mówi, że przyjedzie na chwile do domu, bo załatwili zdjęcia na późniejszą godz. no to mu mówię, żeby lepiej jechali od razu,a wcześniej był po południu w domu. No i się zaczęło, że jestem niewdzięczna, bo on przyjedzie na chwile do domu się ze mną zobaczyć. Więc go pytam czy w takim razie mam się czuć zaszczycona 5 minutami w porównaniu z tygodniem i się tak wkurzyłam jak nie wiem co :-:)-:)-( Ja chyba umrę laski ... już nie mam siły :-(
 
Do góry