reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dzisiaj 28 dc. Jutro kończę Duphaston i mam zrobić betę, ale dzisiaj nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test w domu. Oczywiście negatywny... Gdyby ciąża była to powinien już wyjść pozytywny? Od 1,5 tygodnia bolą mnie jajniki i plecy, dlatego myslalam że może się udało, ale jak zawsze rozczarowanie :(
 
reklama
Dzisiaj 28 dc. Jutro kończę Duphaston i mam zrobić betę, ale dzisiaj nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test w domu. Oczywiście negatywny... Gdyby ciąża była to powinien już wyjść pozytywny? Od 1,5 tygodnia bolą mnie jajniki i plecy, dlatego myslalam że może się udało, ale jak zawsze rozczarowanie :(

Poczekaj na betę i nie stresuj się póki co
 
Dzisiaj 28 dc. Jutro kończę Duphaston i mam zrobić betę, ale dzisiaj nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test w domu. Oczywiście negatywny... Gdyby ciąża była to powinien już wyjść pozytywny? Od 1,5 tygodnia bolą mnie jajniki i plecy, dlatego myslalam że może się udało, ale jak zawsze rozczarowanie :(
niektórym testy dopiero w dzień @ wychodzą
 
niektórym testy dopiero w dzień @ wychodzą

Nie wiem. Może to jakaś nadzieja.
Boje się, że te bóle jajników to przez torbiel, która mam, a moja lekarka każe mi zaraz brać nowe opakowanie Clo i przyjść dopiero w 14 dc na monitoring. A co jak torbiel mi jeszcze bardziej urośnie? Już zaczynam wariować.
 
A masz mozliwosc dostania sie do innego ginekologa? Moze warto to skonsultowac z inna osoba, zawsze moze podpowiedziec jakies inne rozwiazania problemu.
Nie wiem. Może to jakaś nadzieja.
Boje się, że te bóle jajników to przez torbiel, która mam, a moja lekarka każe mi zaraz brać nowe opakowanie Clo i przyjść dopiero w 14 dc na monitoring. A co jak torbiel mi jeszcze bardziej urośnie? Już zaczynam wariować.
 
Nie wiem. Może to jakaś nadzieja.
Boje się, że te bóle jajników to przez torbiel, która mam, a moja lekarka każe mi zaraz brać nowe opakowanie Clo i przyjść dopiero w 14 dc na monitoring. A co jak torbiel mi jeszcze bardziej urośnie? Już zaczynam wariować.
A torbiel wykryła ci w tym cyklu? One bardzo często wchłaniają się po @
 
reklama
A masz mozliwosc dostania sie do innego ginekologa? Moze warto to skonsultowac z inna osoba, zawsze moze podpowiedziec jakies inne rozwiazania problemu.

Myślałam właśnie czy nie iść do kogoś innego, ale tak naprawdę chodze do tej babki dopiero dwa miesiące. Polecił mi ją mój poprzedni lekarz, bo ona leczy w klinice niepłodności.
 
Do góry