reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Cześć kobietki. Mam do Was pytanko.
Czy któraś z Was miała zalecenie clo bez zastrzykow w celu 'poprawienia' owulacji ?
Wróciłam dziś od gina kazał brać od 3dc i jestem delikatnie w szoku ponieważ z tego co mi wiadomo nie mam problemow z owu... to mój 6cykl starań po zeszłorocznym poronieniu.

Bardzo będę wdzięczna za odpowiedzi.
 
reklama
Cześć kobietki. Mam do Was pytanko.
Czy któraś z Was miała zalecenie clo bez zastrzykow w celu 'poprawienia' owulacji ?
Wróciłam dziś od gina kazał brać od 3dc i jestem delikatnie w szoku ponieważ z tego co mi wiadomo nie mam problemow z owu... to mój 6cykl starań po zeszłorocznym poronieniu.

Bardzo będę wdzięczna za odpowiedzi.
Ja akurat miałam brać bo pęcherzyki nie rosły, ale bez zastrzyku bo same pękają.
Nic się nie przejmuj często się zdarza, że mimo owu lekarze zalecają clo jeżeli długo się starasz. Możliwe, że poprawi owu. Szybciej będą pęcherzyki rosnąć, albo będzie ich więcej :)
 
Ja akurat miałam brać bo pęcherzyki nie rosły, ale bez zastrzyku bo same pękają.
Nic się nie przejmuj często się zdarza, że mimo owu lekarze zalecają clo jeżeli długo się starasz. Możliwe, że poprawi owu. Szybciej będą pęcherzyki rosnąć, albo będzie ich więcej :)

Ja miałam pecherzyki ale dostałam clo aby zwiększyć szanse na sukces. Tylko ja chyba się zbyt przestymulowalam i teraz mam cykl bez clo
 
Ja akurat miałam brać bo pęcherzyki nie rosły, ale bez zastrzyku bo same pękają.
Nic się nie przejmuj często się zdarza, że mimo owu lekarze zalecają clo jeżeli długo się starasz. Możliwe, że poprawi owu. Szybciej będą pęcherzyki rosnąć, albo będzie ich więcej :)
Dziewczyny ale mnie uspokoilyscie... pytałam na innym wątku i tam kategorycznie odradzają clo kiedy owu jest.
Domniemam że jesteście w temacie [emoji9] dobrze że Was 'mam' [emoji23]
Myślę że lekarz wie co robi [emoji85]
 
Dziewczyny ale mnie uspokoilyscie... pytałam na innym wątku i tam kategorycznie odradzają clo kiedy owu jest.
Domniemam że jesteście w temacie [emoji9] dobrze że Was 'mam' [emoji23]
Myślę że lekarz wie co robi [emoji85]
Mi lekarka też dala w tym cyklu clo, chociaż dwa miesiące temu miałam owu a miesiąc temu miałam sama z siebie dwa piękne pęcherzyki tylko że nie pękły. A w tym cyklu argumentowała tym, że chciała żeby szybciej były takie mocniejsze, żeby ta owulacja była porządna, ale stało się tak że w 9 dc miałam już ogromny pęcherzyk który stał się torbielą. W 9 dc miał już 33 mm. Więc po tym stwierdziła że kategorycznie stymulacja w moim wypadku odpada.
 
Dziewczyny ale mnie uspokoilyscie... pytałam na innym wątku i tam kategorycznie odradzają clo kiedy owu jest.
Domniemam że jesteście w temacie [emoji9] dobrze że Was 'mam' [emoji23]
Myślę że lekarz wie co robi [emoji85]
Więc myślę że twoja lekarka wie co robi. Czasami dają clo po prostu po to, żeby pomóc pecherzykom a nie żeby same mozolnie rosły.
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie co sądzicie na temat tych wyników. Powinnam dostać miesiączkę w piątek. Do dziś brak. Zwykle cykle 31 dni, raz 33. Wiec raczej bez opóźnień. Widzę, ze podwyższona jest prolaktyna oraz testosteron delikatnie
5D228871-2ACB-4F6C-9726-4540A18F6F54.jpeg
5D228871-2ACB-4F6C-9726-4540A18F6F54.jpeg
 
Dziękuję ! Jesteście wielkie !
Więc myślę że twoja lekarka wie co robi. Czasami dają clo po prostu po to, żeby pomóc pecherzykom a nie żeby same mozolnie rosły.
Mi lekarka też dala w tym cyklu clo, chociaż dwa miesiące temu miałam owu a miesiąc temu miałam sama z siebie dwa piękne pęcherzyki tylko że nie pękły. A w tym cyklu argumentowała tym, że chciała żeby szybciej były takie mocniejsze, żeby ta owulacja była porządna, ale stało się tak że w 9 dc miałam już ogromny pęcherzyk który stał się torbielą. W 9 dc miał już 33 mm. Więc po tym stwierdziła że kategorycznie stymulacja w moim wypadku odpada.
 
reklama
Dzis moj 19 dc.
Samopoczucie straszne, glowa od dwoch dni peka, piersi sa strasznie wrazliwe i ciezkie (zastanawiam sie nad kupnem stanika sportowego, zeby spac w nim w nocy), ogolne zmeczenie, sennosc i uczucie zatkanego i suchego nosa. Co chwile biegam do lazienki, mam wrazenie ze pecherz mi sie skurczyl. Co chwile jestem glodna...
Gdzies tam z tylu glowy swidruje mysl, ze to moga byc objawy ciazowe, ale z drugiej strony staram sie podchodzic do tego racjonalnie, bo na objawy byloby jeszcze za wczesnie. Probuje sobie to wytlumaczyc tym, ze to wina hormonow; moze jest to spowodowane tym, ze wreszcie moje jajniki zaczely pracowac a ja zaczelam swirowac.
Testuje dopiero w okolicach 16/17.11 - do tego czasu ja chyba zwariuje.
 
Do góry