reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Czym się różni otrivelle od pregnuly. Czytam że np. pregnyl pomaga a otrivelle potem nie... Czy pregnyl jest mocniejszy?
To jest praktycznie to samo, rożnią się pochodzeniem substancji czynnej. Pregnyl pozyskują z moczu, a Ovitrelle syntetyczny jest. Ovitrelle mozesz sama zastrzyk zrobic, Pregnyl musi podać pielegniarka. Działanie identyczne, rozne dawkowania.
 
Dzień dobry, u mnie 23 dc :)
12 dzień od zastrzyku

Temperatura spadła .... kompletnie ten wykres mi w tym cyklu nie pasuje. Świruje max. W czwartek zrobię test chociaż nie liczę na wiele
 
Witam wszystkie staraczki :)
Dawno nie pisałam w sumie a wiele się działo... Otóż kolejny raz się nie udało. Już miałam nadzieję 2 tygodnie opóźnienia @ i przyszła 16... maskara. wieczorem pierwszego dnia tak jakby coś ze mnie wyleciało... i nie był to skrzep - nie będę opisywać jak to wyglądało ale nie za ciekawie. Od razu na drugi dzień poszłam do lekarza bo się wystraszyłam. Zrobił mi USG dopochwowe w 2 dzień @ wiec pewnie sam się przestraszył ale okazało się ze jest ok a To mogło być poronienie :(
Zrobiłam w piątek w 3 dzień @ Prolaktyne i TSH - wyniki w porządku wszystko w normie. I niby tak nie mam złych wyników a w ciąży nie jestem :/
Dziś jest mój 6 dzień cylku i lekarz kazał mi wziąć CLO przez 5 dni i do tego przepisał mi jeszcze miositogyn w saszetkach. Ktoś kiedyś stosował ??
Pozdrawiam serdecznie i trzymam za Was kciuki !!!!
 
Wyszłam od gina... Trochę się podłamałam. Byłam w 9dc MIAŁAM JEDEN pęcherzyk 12mm i endo 7. A dzisiaj czyli 13dc pęcherzyk 12.1 a DRUGI 11.3 i endo 7.2. Powiedziała że w tym cyklu raczej już nic nie będzie bo pęcherzyki są takie jakby owulacja miała być za tydzień. A ja jej się pytam czy na pewno bo to dopiero 13dc a moja aplikacja pokazuje że owulacja w piątek w 17dc ma być a tam liczy mi wszystkie dni i myślę że jest raczej ok. Także mam ostatnią szansę na wzrost pęcherzyków....
 
Wyszłam od gina... Trochę się podłamałam. Byłam w 9dc MIAŁAM JEDEN pęcherzyk 12mm i endo 7. A dzisiaj czyli 13dc pęcherzyk 12.1 a DRUGI 11.3 i endo 7.2. Powiedziała że w tym cyklu raczej już nic nie będzie bo pęcherzyki są takie jakby owulacja miała być za tydzień. A ja jej się pytam czy na pewno bo to dopiero 13dc a moja aplikacja pokazuje że owulacja w piątek w 17dc ma być a tam liczy mi wszystkie dni i myślę że jest raczej ok. Także mam ostatnią szansę na wzrost pęcherzyków....
Czyli prawie nic nie urosły, a powinny 1-2mm dziennie. Dziwne, że pojawił się nagle drugi może to on będzie prawidłowo przyrastał i z niego będzie owu. Będziesz mieć jeszcze jeden monitoring?
 
reklama
Do góry