reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Cześć dziewczyny. Chciałam zaczerpnąć trochę wiedzy! Jestem po zastrzyku bemfoly i ovitrelle. Lekarz po 10 dniach kazał odstawić Duphaston i zaczekać na miesiączkę. Po 4 dniach odstawienia dostałam bardzo skąpej 2-wu dniowej miesiączki. Cos poleciało krwi ale nie za mało. Dziś z rana zobaczyłam druga kreskę ale bardzo bardzo bladziutka. Sama zastanawiam się czy ten test nie był wadliwy bo po takim czasie już powinna wyjąc gruba druga kreska! Jutro żądz do swojego dr. I zapisze się na wizytę. Ciekawa jestem czy któraś z was tak miała!
 
Cześć dziewczyny. Chciałam zaczerpnąć trochę wiedzy! Jestem po zastrzyku bemfoly i ovitrelle. Lekarz po 10 dniach kazał odstawić Duphaston i zaczekać na miesiączkę. Po 4 dniach odstawienia dostałam bardzo skąpej 2-wu dniowej miesiączki. Cos poleciało krwi ale nie za mało. Dziś z rana zobaczyłam druga kreskę ale bardzo bardzo bladziutka. Sama zastanawiam się czy ten test nie był wadliwy bo po takim czasie już powinna wyjąc gruba druga kreska! Jutro żądz do swojego dr. I zapisze się na wizytę. Ciekawa jestem czy któraś z was tak miała!
Ile dni od zastrzyku? Ile dni do @?
 
Mi w ogóle nie rosną mimo dawki 2x1, teraz mam miec ostatnie podejście z clo a od 3 tygodni pije inofem, jak nie podziała to gonadotropiny...
A bez symifolicu jak rosły?
Do tej pory byłam ja dwóch monitoringach. W pierwszym ładnie urósł i pękł pęcherzyk ok 20 dc. Ale nie piłam nic.
W drugim cyklu od pierwszego dnia piłam Symfolic. 11 dc- jeden pęcherzyk 11 mm, 18dc - nagle dwa pęcherzyki 19 i 21 mm, a 23 dc jeden nie wiadomo gdzie a drugi urósl do 31 mm.
Nie wiem, bo lekarka nie przytakneła mi, ale ja podejrzewam że tak rosły od Symfolicu. Bo nim się okazało że nie pękają to powiedziała że pierwszy raz widzi takie piękne pęcherzyki. Tylko potem je szlak trafił.
 
Do tej pory byłam ja dwóch monitoringach. W pierwszym ładnie urósł i pękł pęcherzyk ok 20 dc. Ale nie piłam nic.
W drugim cyklu od pierwszego dnia piłam Symfolic. 11 dc- jeden pęcherzyk 11 mm, 18dc - nagle dwa pęcherzyki 19 i 21 mm, a 23 dc jeden nie wiadomo gdzie a drugi urósl do 31 mm.
Nie wiem, bo lekarka nie przytakneła mi, ale ja podejrzewam że tak rosły od Symfolicu. Bo nim się okazało że nie pękają to powiedziała że pierwszy raz widzi takie piękne pęcherzyki. Tylko potem je szlak trafił.
Szkoda że nie dostałaś ovitrelle na pęknięcie...
 
Czy jeśli są 2 pęcherzyki dominujące jednym jajniku to uwalniają się one jednocześnie czy w odstąpię ?? Bo czułam jajnik wczoraj o 24 jak szłam spać i dzisiaj koło 19. Dokładnie to samo uczucie...
 
reklama
Do góry