reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
A kiedy ma być @?
Ja 5dc i zaczynam trzeci cykl z CLO, ale teraz podwójna dawka :)
Miesiączki spodziewam się najwcześniej w czwartek. To będzie 26 dc.

Ja odchodzę od CLO. Przeraziła mnie ilość pęcherzyków. Bo było ich strasznie dużo. Wcześniej tez miałam pojedyncze pecherzyki ale zdaje się ze zwyczajnie nie pękały. Teraz pójdę na monitoring ale bez CLO i najwyżej zastrzyk zrobię.
 
Wyszłam od gina... Trochę się podłamałam. Byłam w 9dc MIAŁAM JEDEN pęcherzyk 12mm i endo 7. A dzisiaj czyli 13dc pęcherzyk 12.1 a DRUGI 11.3 i endo 7.2. Powiedziała że w tym cyklu raczej już nic nie będzie bo pęcherzyki są takie jakby owulacja miała być za tydzień. A ja jej się pytam czy na pewno bo to dopiero 13dc a moja aplikacja pokazuje że owulacja w piątek w 17dc ma być a tam liczy mi wszystkie dni i myślę że jest raczej ok. Także mam ostatnią szansę na wzrost pęcherzyków....

Może będzie trochę późniejsza owu z tego nowego, sprawdź jeszcze za 2-3 dni na monitoringu czy rośnie
 
Dziewczyny a czy po CLO boli Was jajnik w drugiej fazie cyklu? U mnie tak mnie ćmi prawy a owu była z lewego. W tamtym msc tez ten prawy tak mnie ćmił, ale myślałam, ze dlatego ze miałam z niego owu
 
Dziś 15 dzień cyklu a lewy jajnik strasznie zaczął mnie kłuć i pojawiły się jasne nitki krwi w śluzie. Czy ktoś miał tak kiedyś w cyklach po CLO?
Wydaje mi się, że jest to niemożliwe żeby było to plamienie okoloowulacyjne, bo lekarka w piątek (12dc) mówiła, ze największy pęcherzyk miał 9 mm i cykl stracony... Jak myślicie?
Miałam zacząć brać luteinę od jutra i nie wiem co robić...
 
Dziewczyny a czy po CLO boli Was jajnik w drugiej fazie cyklu? U mnie tak mnie ćmi prawy a owu była z lewego. W tamtym msc tez ten prawy tak mnie ćmił, ale myślałam, ze dlatego ze miałam z niego owu
Mnie tak bolały. W ostatnim cyklu na przemian lewy i prawy i czasami nawet bardzo mocno. Nawet też pytałam na forum czy właśnie po clo to normalne że boli mnie też prawy, a miałam owu z lewego.
 
Dziś 15 dzień cyklu a lewy jajnik strasznie zaczął mnie kłuć i pojawiły się jasne nitki krwi w śluzie. Czy ktoś miał tak kiedyś w cyklach po CLO?
Wydaje mi się, że jest to niemożliwe żeby było to plamienie okoloowulacyjne, bo lekarka w piątek (12dc) mówiła, ze największy pęcherzyk miał 9 mm i cykl stracony... Jak myślicie?
Miałam zacząć brać luteinę od jutra i nie wiem co robić...

Nigdy nic nie wiadomo, może nabrał tempa. Podobno przed sama owu to już szybko rośnie ale czy z 9mm dał radę to nie wiem, może lekarz nie widział innego pęcherzyka który był większy ? U mnie był na lewym 16 mm a na prawym nic w 13dc a już 16dc był 20 mm i na prawym pojawił się 14 mm którego wcześniej nie było wiec różnie to bywa
 
Mam pytanie, doradzcie. W 14dc byłm na monitoringu i pęcherzyk jeszcze był, natomiast w 16dc już nie było czyli pękł. Od 18dc lekarz zlecił luteinę przez 10 dni tj do 27dc włącznie i kolejnego dnia żeby zrobić test i jeśli negatywny to odstawić luteine. I teraz czy ten test w 28dc będzie na pewno wiarygodny?
 
Mam pytanie, doradzcie. W 14dc byłm na monitoringu i pęcherzyk jeszcze był, natomiast w 16dc już nie było czyli pękł. Od 18dc lekarz zlecił luteinę przez 10 dni tj do 27dc włącznie i kolejnego dnia żeby zrobić test i jeśli negatywny to odstawić luteine. I teraz czy ten test w 28dc będzie na pewno wiarygodny?

Wszystkie doradzimy badanie z krwi :) ono będzie wiarygodne
 
reklama
Nigdy nic nie wiadomo, może nabrał tempa. Podobno przed sama owu to już szybko rośnie ale czy z 9mm dał radę to nie wiem, może lekarz nie widział innego pęcherzyka który był większy ? U mnie był na lewym 16 mm a na prawym nic w 13dc a już 16dc był 20 mm i na prawym pojawił się 14 mm którego wcześniej nie było wiec różnie to bywa
Nie robię sobie nadziei, ale dla świętego spokoju wolę porozmawiać z lekarzem, zeby się upewnić, że wszystko jest w porządku żeby zacząć kolejny cykl.
 
Do góry