reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Nadal nie ma śladu miesiączki, za to ciężko mi się siusia :/ niech ten dzień się skończy, serio...
Sprawdziłam nawet szyjke macicy (trochę chcąc sprawdzić, czy czasem nie ma już brazowawego sluzu), ale mam jakby wszystko opuchnięte, bardzo nisko i miękko :/
 
Nadal nie ma śladu miesiączki, za to ciężko mi się siusia :/ niech ten dzień się skończy, serio...
Sprawdziłam nawet szyjke macicy (trochę chcąc sprawdzić, czy czasem nie ma już brazowawego sluzu), ale mam jakby wszystko opuchnięte, bardzo nisko i miękko :/
Jak szyja nisko to @ i jeszcze otwarta musi być
 
Przy okazji powtórzę pytanie z wczoraj, polecacie coś konkretnego z kwasem foliowym??
Ja biorę cały czas Folik, kończy mi się i zastanawiam się czy pociągnac dalej czy wziąć jakiś suplement z innymi składnikami. Folik w sumie jest w lekiem więc to cały czas mnie skłania żeby pozostać przy nim, jest gwarancja że jest tam to, co pisze producent a nie jak w suplementach.... :)
Ja biorę Inofolic. W pierwszej ciąży pomógł mi wyregulować okres i zająć czymś myśli;)
 
Normalnie załamka... @ miała być niedziela /poniedziałek a w nocy miałam brązowy śluz i dziś już się rozkrecilo. Niepokoi mnie, że krew jest praktycznie brązowa a nie żywo czerwona, jak na początku miesiączki... Jeszcze 4-5 dni przed terminem
Ja zawsze na początku, czyli pierwszego dnia mam brązową. Taka ciemna a dopiero na drugi dzień jest zywoczerwo a
 
Normalnie załamka... @ miała być niedziela /poniedziałek a w nocy miałam brązowy śluz i dziś już się rozkrecilo. Niepokoi mnie, że krew jest praktycznie brązowa a nie żywo czerwona, jak na początku miesiączki... Jeszcze 4-5 dni przed terminem
no ja w tym cyklu tak samo, mam 5 dni do @ brzuch pobolewa. A duzo masz krwi? bo ja to mam taka ciemna, brazowa i malo
 
reklama
Nie załamuje mnie jeszcze bardziej :(


Znam ten ból niestety


Z pierwszym dzieckiem poszło mi tak szybko, a teraz... Choć to było kilka lat temu. Mam nadzieję, że teraz zaskoczy, bo mam mieć monitoring i zastrzyk, jak będzie pęcherzyk
Moze to głupie pytanie. Ale skąd wy wiecie że pęcherzyki nie pękają. I czym to się potem objawia
 
Do góry