reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

I co lekarz na to wszystko?
Po owu już nie bylam bo pojechałam na urlop a potem przyszedł okres. A że niby mi nic nie pokazało teoria jest niby taka, że miałam w jednym jajniku owu a w drugim nadal był drugi pęcherzyk i on wytwarzał estrogeny które zaburzały poziom progesteronu i zaburzały temperaturę i testy.
 
reklama
Przy okazji powtórzę pytanie z wczoraj, polecacie coś konkretnego z kwasem foliowym??
Ja biorę cały czas Folik, kończy mi się i zastanawiam się czy pociągnac dalej czy wziąć jakiś suplement z innymi składnikami. Folik w sumie jest w lekiem więc to cały czas mnie skłania żeby pozostać przy nim, jest gwarancja że jest tam to, co pisze producent a nie jak w suplementach.... :)
 
Przy okazji powtórzę pytanie z wczoraj, polecacie coś konkretnego z kwasem foliowym??
Ja biorę cały czas Folik, kończy mi się i zastanawiam się czy pociągnac dalej czy wziąć jakiś suplement z innymi składnikami. Folik w sumie jest w lekiem więc to cały czas mnie skłania żeby pozostać przy nim, jest gwarancja że jest tam to, co pisze producent a nie jak w suplementach.... :)
Mi pani w aptece poleciła Femibion 0, ale to suplement...
A Folik jest na receptę? Może się przerzucę...
 
Przy okazji powtórzę pytanie z wczoraj, polecacie coś konkretnego z kwasem foliowym??
Ja biorę cały czas Folik, kończy mi się i zastanawiam się czy pociągnac dalej czy wziąć jakiś suplement z innymi składnikami. Folik w sumie jest w lekiem więc to cały czas mnie skłania żeby pozostać przy nim, jest gwarancja że jest tam to, co pisze producent a nie jak w suplementach.... :)
Inofolik, ma bardzo dobry skład. W zalecenia he jest jedną saszetka dziennie, a mi endokrynolog każe brać jedną rano i jedną wieczorem
 
Bez recepty i kosztuje śmieszne pieniądze. Jak byłam w ciąży za prenatal Uno bo lekarka poleciła dałam jakieś 30 parę zł za 30 tabletek chyba a za 90 tabletek Folika do 15 zł jak dobrze pamietam
 
Normalnie załamka... @ miała być niedziela /poniedziałek a w nocy miałam brązowy śluz i dziś już się rozkrecilo. Niepokoi mnie, że krew jest praktycznie brązowa a nie żywo czerwona, jak na początku miesiączki... Jeszcze 4-5 dni przed terminem
 
4 cykl to jeszcze mało, wiele dziewczyn dużo dłużej tutaj się stara ja np. Już ponad rok
Nie załamuje mnie jeszcze bardziej :(

Nasz też czwarty. Dziś powinnam dostać miesiączke, nie dostalam zrobilam test, ale plytka jest tak blada ze juz nie mam nadziei :(
Znam ten ból niestety

Z pierwszym dzieckiem poszło mi tak szybko, a teraz... Choć to było kilka lat temu. Mam nadzieję, że teraz zaskoczy, bo mam mieć monitoring i zastrzyk, jak będzie pęcherzyk
 
reklama
Do góry