reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Tak tak ja wiem ale rano mierzyłam o tej samej porze i było 36,7 a później mierzyłam bo myślałam ze mam gorączkę bo miałam dreszcze i wgl tak mi zimno było że szok. Ale dziś jest już git
U mnie za to tempka spadla po owulce, nie wiem o co chodzi. W zeszlym cyklu utrzymywal sie fajnie do dnia @
 
Ja dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test :/ mi zostało 6 dni do @ . Zastanawia mnie ta temperatura 22dc wzrosła mi do 36,7 i się utrzymuje a wczoraj w ciągu dnia miałam 37 stopni. Dziwny jest ten nasz organizm
6 dni to dużo. Bardzo często dopiero tydzień po spodziewanej @ test wychodzi pozytywnie. U każdej kobiety betaHCG przyrasta inaczej, w innym terminie doszło do owulacji, zapłodnienia lub implantacji zarodka. W dodatku jeśli dużo pijesz i chodzisz często do toalety mocz jest rozwodniony i test może nie wykryć w ogóle wzrostu hormonu ciążowego.

Dlatego ja na razie boję się testować po raz kolejny, bo już raz próbowałam na 4 dni przed terminem. Jakby wyszedł negatywy to i tak dalej bym miała poczucie, że nie wiem na czym stoję, bo test może być fałszywie negatywny.
 
U mnie za to tempka spadla po owulce, nie wiem o co chodzi. W zeszlym cyklu utrzymywal sie fajnie do dnia @
Jak spada to może nie doszło do pęknięcia pęcherzyka? Ja tak miałam w zeszłym miesiącu. Temp. nie wzrosła nawet mimo suplementacji duphastonu na podtrzymanie ewentualnej ciąży.

W tym miesiącu odwrotnie. Temp. wzrosła prawie o 1 stopień jeszcze w trakcie dni płodnych, a zazwyczaj wzrastała po ich zakończeniu.
 
reklama
Jak spada to może nie doszło do pęknięcia pęcherzyka? Ja tak miałam w zeszłym miesiącu. Temp. nie wzrosła nawet mimo suplementacji duphastonu na podtrzymanie ewentualnej ciąży.

W tym miesiącu odwrotnie. Temp. wzrosła prawie o 1 stopień jeszcze w trakcie dni płodnych, a zazwyczaj wzrastała po ich zakończeniu.
Nie mam pojecia. Jajnik czulam jak zawsze.
Tempka utrzymuje sie na 36,7-36,8 .
Z tym ze jestem niedokladna i nie mierze o podobej godzinie, moze przez to :p
 
Do góry