reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

U mnie chyba zaraz będzie @ w terminie tak coś czuję! Jestem żywym dowodem na to, że objawy przed @ takie jak nudności, ciągnięcie w piersiach i podbrzuszu, plamienie na tydzień przed @ i inne nie muszą świadczyć o ciąży haha :D
Niestety...co za zycie. Ze az tyle trzeba czekać aby wiedzieć czy coś jest na rzeczy
 
reklama
U mnie chyba zaraz będzie @ w terminie tak coś czuję! Jestem żywym dowodem na to, że objawy przed @ takie jak nudności, ciągnięcie w piersiach i podbrzuszu, plamienie na tydzień przed @ i inne nie muszą świadczyć o ciąży haha :D
Ale jeszcze tego nie wiesz ;) a co plamienie się zaczęło? ja w cyklu w którym zaszłam ,byłam pewna że dostanę @ wszystko jak zwykle przed nią , co chwilę do wc bo miałam wrażenie że leci ,bo się gorąco robiło ,a tu proszę nie przyszła ,życzę Ci tego
 
U mnie chyba zaraz będzie @ w terminie tak coś czuję! Jestem żywym dowodem na to, że objawy przed @ takie jak nudności, ciągnięcie w piersiach i podbrzuszu, plamienie na tydzień przed @ i inne nie muszą świadczyć o ciąży haha :D
Plamienie masz? Jesli nie to juz dzis mozesz testować ;) Ja i tak trzymam kciuki ! ;)
 
Ale jeszcze tego nie wiesz ;) a co plamienie się zaczęło? ja w cyklu w którym zaszłam ,byłam pewna że dostanę @ wszystko jak zwykle przed nią , co chwilę do wc bo miałam wrażenie że leci ,bo się gorąco robiło ,a tu proszę nie przyszła ,życzę Ci tego
Plamienie miałam tydzień przed @. Dziś jest termin. Jestem na szczęście w domu, ale zaczęłam czuć typowe pobolewanie podbrzusza jak na okres. Na razie nic nie ma, ale tak właśnie pobolewa jak na okres.
 
Na razie nic się nie dzieje, ale boli jak na okres :D Więc pewnie w końcu przyjdzie
Kochana wiadomo, ze nie chce robic zbednych nadziei, ale ja jak zaszlam to tez czulam takie pobolewanie. Bylismy akurat na urlopie, chodzilam do wc sprawdzac i mojego pytalam czy nie mam zadnych plamek na spodniach przypadkiem ;) Bo bylismy w tym czasie w Polsce jak byly te upaly po 35 stopni i mialam.biale spodnie czy sukienke to sie balam, ze w razie w bedzie widac ;) A pozniej w 3 dniu po terminie @ 2 krechy :)
 
Kochana wiadomo, ze nie chce robic zbednych nadziei, ale ja jak zaszlam to tez czulam takie pobolewanie. Bylismy akurat na urlopie, chodzilam do wc sprawdzac i mojego pytalam czy nie mam zadnych plamek na spodniach przypadkiem ;) Bo bylismy w tym czasie w Polsce jak byly te upaly po 35 stopni i mialam.biale spodnie czy sukienke to sie balam, ze w razie w bedzie widac ;) A pozniej w 3 dniu po terminie @ 2 krechy :)
Słyszałam o tym, że czuje się takie pobolewania jak na okres w terminie. Zobaczymy... Na razie trudno czegokolwiek się spodziewać... Mam teraz dziwne emocje bo z jednej strony bardzo chciałam dziecka i odpuściłam sobie dopiero w tym cyklu i zrobiłam sobie różne plany życiowe, które chciałabym zrealizować, więc mogłoby to nastąpić trochę później, ale z drugiej strony gdzieś tam w środku dalej czuję podekscytowanie, że dzidziuś może się tam tworzyć... Już nawet wymyśliliśmy imiona miesiąc temu, że jak dziewczynka to będzie Zosia a jak chłopiec to Staś :)
 
Oj coś czuję, że w tym miesiącu nie będzie to łatwa @ jeśli przyjdzie. Krótko po tym jak delikatnie zaczął pobolewać mnie brzuch zaczęło mi się robić słabo... Mam delikatne nudności, duszno mi i jakos strasznie wali mi serce. Masakra :(

EDIT: Zaczyna się plamienie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry