reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Widzę, że lubisz się kłócić patrząc co pisałaś przez kilka miesięcy na rożnych wątkach. Oczywiście, że mam życie, nawet bardzo bogate, dlatego nie piszę stałe na forum, jak Ty :-D
Pokaż mi, gdzie napisałam, że jesteś nieodpowiedzialne pijąc alkohol? Nigdy nikogo nie oceniam. Ja wyraziłam swój pogląd na pytanie, czy można pić alkohol starając się o dziecko i tyle. A to co jesz, ile wazysz, czy dbasz o dietę, czy pijesz alkohol czy nie, to przecież twoja decyzja, jesteś dorosła, wiesz, co robisz.
O moja droga. Nie wiem od kiedy sledzisz poszczególne tematy skoro stwierdzisz że młoda lubi się kłócić. Bo ja odkąd jestem na forum często spotykam się z nia na różnych tematach i nigdy czegoś takiego nie zauważyłam. Chyba że ktoś czyta wpisy nie takie jak by się chciało.

Ma dziewczyna duża wiedzę i ogrom informacji zdobyłam właśnie od niej.
Złego słowa powiedzieć nie dam !


Ale uznajemy temat za zakończony (przepraszam musiałam sprostować)
Każda ma swoje racje. Wymieniamy się nimi i staramy nie komentować w zły sposób. Szanujmy się wzajemnie ♡

Skupiamy się na wspieraniu i oczekiwaniu na nasze piękne dorodne brzuchole!

Miłego dnia. Całuje i ściskam ♡
 
reklama
O moja droga. Nie wiem od kiedy sledzisz poszczególne tematy skoro stwierdzisz że młoda lubi się kłócić. Bo ja odkąd jestem na forum często spotykam się z nia na różnych tematach i nigdy czegoś takiego nie zauważyłam. Chyba że ktoś czyta wpisy nie takie jak by się chciało.

Ma dziewczyna duża wiedzę i ogrom informacji zdobyłam właśnie od niej.
Złego słowa powiedzieć nie dam !


Ale uznajemy temat za zakończony (przepraszam musiałam sprostować)
Każda ma swoje racje. Wymieniamy się nimi i staramy nie komentować w zły sposób. Szanujmy się wzajemnie ♡

Skupiamy się na wspieraniu i oczekiwaniu na nasze piękne dorodne brzuchole!

Miłego dnia. Całuje i ściskam ♡
Hej kochana dziękuję za miłe słowa. Aż się cieplutko na sercu zrobiło. [emoji8] jestem osobą która nie lubi się kłócić. Ale widać gołym okiem że na nie których wątkach nie można napisać swojego zdania bo zaraz są jakieś zgrzyty. A przecież to nie o to tutaj chodzi.

Ps. A tak dla świadomości innych którzy myślą że siedzę tu non stop to tak nie jest. Po prostu nie wylogowuje się z forum dlatego widać że non stop jestem aktywna. [emoji6]
 
Hejka kobitki u mnie 19dc mam jakieś dziwne uczucie w piersiach głównie w skutkach wczoraj w pracy pobolewalo mnie w podbrzuszu i kręgosłup ale to nie są ciągle bule mam nadzieję że @ się nie pojawi. Czy to normalne żeby tak było piersi bolą zawsze na @ ale sutki już nie i ten kręgosłup już sama nie wiem
 
Hejka kobitki u mnie 19dc mam jakieś dziwne uczucie w piersiach głównie w skutkach wczoraj w pracy pobolewalo mnie w podbrzuszu i kręgosłup ale to nie są ciągle bule mam nadzieję że @ się nie pojawi. Czy to normalne żeby tak było piersi bolą zawsze na @ ale sutki już nie i ten kręgosłup już sama nie wiem
Skoro podbrzusze to moze @ bedzie wczesniej?
Ja w.sumie wczoraj tez czułam kręgosłup
 
reklama
Do góry