reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja zdecydowanie próbuję spłodzić synka, a co wyjdzie to się okaże :)[/QUO
Hahahaha ja też biore co dają, w każdej już nawet ilości i nie wybrzydzam [emoji23][emoji23][emoji23]
mi obojętnie, oby zdrowe było ale przyznam ze liczę na chłopca bo w pierwszej ciąży miał buc chłopiec i wszystko dla chłopaka mamy ;) ciuszki, zabawki, dodatki, fotelik itp no ale dziewczynkę tez można ubrać w niektóre ciuchy :p
 
reklama
U mnie śluz raczej tylko w środku.
Ale uczucie ciężkości i pełnego podbrzusza z lekkim uczuciem jak na @ nadal mam i trzyma cały ranek. Ciekawa jestem jak się rozkręci.
 
U.mnie chyba już sfiksował.
Śluzu dużo i konsystencja białka kurzego. Przezroczysty duzo i rozciagliwy. Normalnie przed okresem to taki mleczny miałam. 9 dni po owu a jak na owu... hmm
 
mi obojętnie, oby zdrowe było ale przyznam ze liczę na chłopca bo w pierwszej ciąży miał buc chłopiec i wszystko dla chłopaka mamy ciuszki, zabawki, dodatki, fotelik itp no ale dziewczynkę tez można ubrać w niektóre ciuchy
Ja nawet nie zdążyłam, czekałam na potwierdzenie płci na połówkowych, których nie doczekaliśmy. Znaczy mieliśmy przyspieszone w szpitalu ale nikomu nie było w głowie szukanie płci.
Mam za to mnóstwo ciuchów ciążowych bo w 3 miesiącu miałam brzuch jak w 5 :)
 
U.mnie chyba już sfiksował.
Śluzu dużo i konsystencja białka kurzego. Przezroczysty duzo i rozciagliwy. Normalnie przed okresem to taki mleczny miałam. 9 dni po owu a jak na owu... hmm
W ciąży wszystko wariuje, więc kto wie, kto wie :) Trzymam kciuki ✊
Poczytałam o śluzach we wczesnej ciąży i już nie czytam bo zaraz będę w ciąży urojonej :p Ide robić gołąbki :)
 
W ciąży wszystko wariuje, więc kto wie, kto wie :) Trzymam kciuki [emoji110]
Poczytałam o śluzach we wczesnej ciąży i już nie czytam bo zaraz będę w ciąży urojonej [emoji14] Ide robić gołąbki :)
Ja chyba juz mam urojoną [emoji23][emoji23][emoji23] nawet waga adekwatna [emoji23][emoji23][emoji23]
W necie znalazlam to: Normalnym zjawiskiem jest to, że śluz w ciąży jest przez większą część tego okresu dość obfity, a konsystencją przypomina śluz płodny. Może być on przezroczysty lub lekko biały, a nawet jasnożółty. Jego zapach jest raczej neutralny."
... no to zgłupiałam już do reszty. Znowu sobie coś wkręcam [emoji848][emoji848][emoji848]
 
Ja nawet nie zdążyłam, czekałam na potwierdzenie płci na połówkowych, których nie doczekaliśmy. Znaczy mieliśmy przyspieszone w szpitalu ale nikomu nie było w głowie szukanie płci.
Mam za to mnóstwo ciuchów ciążowych bo w 3 miesiącu miałam brzuch jak w 5 :)
My jak się dowiedzieliśmy ze chłopak to juz wszystko kupowaliśmy. Bo wtedy przeprowadzaliśmy się z Niemiec to byśmy juz nie mieli czasu później... ale wszystko się przyda :) tylko smutno się patrzy na to
 
reklama
Do góry