reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A mnie aż skręca że trzeba odłożyć staranka tym bardziej że w końcu święta wolne i można by było na spokojnie spędzić trochę czasu razem bez spiny stresu a tu w same święta płodne wypadają. Powiedzcie mi tylko czysto hipotetycznie gdyby jednak zdarzyła się wpadka tak całkowicie przez przypadek a owu wypada mi 25/26 a 27 mam tomografie z kontrastem to jakieś skutki mogą być ? bo jednak jeszcze nie będzie zapłodnienia nie wspominając o implantacji ?
 
Mam tak samo dzisiaj prawie zaspaliśmy oczywiście wszystko na biegu ale jest tak ciężko wstać jak się lubi spać
To prawda
Ja tez straszny śpioch nawet do 11 potrafiłam a teraz coś mi się poprzestawiało... może dlatego ze przeżywam czy ta @ przyjdzie :( oby jej już nie było
Ja też przeżywam, wiadomo każdy na swój sposób,..., ale w tym cyklu jestem jakaś dziwnie spokojna:biggrin2:
 
Gdzieś na jakimś forum wyczytałam że nie zawsze brak śluzu płodnego oznacza brak owu bo może być też tak że ten śluz jest ale głębiej czy to prawda nie wiem do końca ale wydaje mi się że może tak być bo np.ja Też nie zawsze mam śluz plodny w owu a owu jest potwierdzone bólem i testami owulacyjnymi. A jak długie masz cykle ?
Cykle mam co 28-50 dni. Jeszcze mi sie nie zdazyl cykl bez sluzu plodnego co oczywiscie nie oznacza, ze sie taki nie przytrafi, poza tym mierze temperature i skoku nie bylo, wiec owulacji rowniez. Po owulacji zawsze mam skok i to jest dla mnie wyznacznik. Zazwyczaj 14 dzień wyższych temperatur to termin mojej @.

Ale uczucie mam takie jakby okres mial przyjść, a nie owulacja.
 
reklama
A mnie aż skręca że trzeba odłożyć staranka tym bardziej że w końcu święta wolne i można by było na spokojnie spędzić trochę czasu razem bez spiny stresu a tu w same święta płodne wypadają. Powiedzcie mi tylko czysto hipotetycznie gdyby jednak zdarzyła się wpadka tak całkowicie przez przypadek a owu wypada mi 25/26 a 27 mam tomografie z kontrastem to jakieś skutki mogą być ? bo jednak jeszcze nie będzie zapłodnienia nie wspominając o implantacji ?
W tym czasie to "wszystko albo nic". Jeśli zaszkodzi to nawet tego nie zauważysz, a jeśli nie zaszkodzi to może się okazać ciążą :)
 
Do góry