reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

U mojego męża jest mnóstwo bliźniaków w rodzinie, ale to na szczęście idzie po linii żeńskiej :D W sumie nie wiem co bym zrobiła, chyba bym się cieszyła:)
U mojego meza też, na szczeście u mnie nie[emoji23]
Specjalistyki od śluzu- pliss o interpretacje.
Kilka dni przed @ a mam.. za przeproszeniem.. mokro jak na owu.
Dziwi mnie to bardzo. Bo z reguły przed @ to nawet mi sex w glowie nie był.. a teraz mam inaczej. To mozliwe ze po braniu dupka tak mam ?
Ja mam śluz plodny tuż przed @. Tzn najpierw taki jak serek ziarnisty, a potem robi się ten przejzysty plodny. W ciąży powinien być biały lub zółtawy. Ale kazda kobieta jest inna.
Szukałaś przyczyny skąd taka rozbieżność/nieregularność cykli? Jeśli o tym pisałaś to wybacz ale mogłam przeoczyć. :)
Nie bo mi bylo z tym wygodnie przed staraniami[emoji23]. A teraz idę do lekarza w styczniu na cytologię i ogolnie się wezmę za starania.
 
reklama
U mojego meza też, na szczeście u mnie nie[emoji23] Ja mam śluz plodny tuż przed @. Tzn najpierw taki jak serek ziarnisty, a potem robi się ten przejzysty plodny. W ciąży powinien być biały lub zółtawy. Ale kazda kobieta jest inna.Nie bo mi bylo z tym wygodnie przed staraniami[emoji23]. A teraz idę do lekarza w styczniu na cytologię i ogolnie się wezmę za starania.
Bo tak oprócz tego, że tak rzadko się @ u Ciebie pojawia to masz jakieś dolegliwości? Ja to miałam nie tylko nieregularne cykle ale od 14dc mega PMS mi się zaczynał i tak do momentu aż @ przychodziła czyli miesiąc nawet na ostrym PMSie a nawet i dwa... To był koszmar, a lekarze rozkładali ręce i tylko "Taka pani uroda"...
 
U mojego meza też, na szczeście u mnie nie[emoji23] Ja mam śluz plodny tuż przed @. Tzn najpierw taki jak serek ziarnisty, a potem robi się ten przejzysty plodny. W ciąży powinien być biały lub zółtawy. Ale kazda kobieta jest inna.Nie bo mi bylo z tym wygodnie przed staraniami[emoji23]. A teraz idę do lekarza w styczniu na cytologię i ogolnie się wezmę za starania.
Właśnie ja mam taki biały, a kilka dni temi był żółtawy. Nigdy nie obserwowałam sluzu. Jak czytałam to wszędzie pisali że jest mega mokro, a w żadnej ciąży tak nie miałam :) Mnie co jakiś czas delikatni ćmi jak na okres, ale ani syfów na buzi, ani bólu piersi ani @ :szok:

@Migdalove mój by zwariował gdyby u mnie tyle trwał pms:p
 
Właśnie ja mam taki biały, a kilka dni temi był żółtawy. Nigdy nie obserwowałam sluzu. Jak czytałam to wszędzie pisali że jest mega mokro, a w żadnej ciąży tak nie miałam :) Mnie co jakiś czas delikatni ćmi jak na okres, ale ani syfów na buzi, ani bólu piersi ani @ :szok:
No to ja nie miałam wcale innego koloru. Od dziś po prostu go więcej. Też nie mam żadnego syfka zwiastującego. A zawsze był jeden konkretny na kilka dni przed. Bóle mam jajnika od samego owu- wiec ciezko mi sprecyzować czy to cd czy na @
 
Właśnie ja mam taki biały, a kilka dni temi był żółtawy. Nigdy nie obserwowałam sluzu. Jak czytałam to wszędzie pisali że jest mega mokro, a w żadnej ciąży tak nie miałam :) Mnie co jakiś czas delikatni ćmi jak na okres, ale ani syfów na buzi, ani bólu piersi ani @ :szok:

@Migdalove mój by zwariował gdyby u mnie tyle trwał pms:p
Tylko u mnie ten PMS był fizyczny, dopiero kilka dni przed @ mam objawy takie jak rozdrażnienie.
 
reklama
Do góry