reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

A tu classic:
IMG_2988.JPG
 

Załączniki

  • IMG_2988.JPG
    IMG_2988.JPG
    60,4 KB · Wyświetleń: 220
reklama
Śliczny! [emoji7][emoji7][emoji7]
My gondole mamy po drugim synku, więc na pewno nie będziemy kupować. Z resztą z tej gondoli to znajać zycie bobo szybko wyrośnie i wskoczymy w wygodna spacerówkę.

I marzy mi się GREENTOM - jeszcze nie wiem czy wersja reversible czy classic i jaki ostatecznie Kolor .

Tu reversible:
Zobacz załącznik 925396

Tu classic:
Zobacz załącznik 925403
Tez mi się bardzo podobają te wózki sama się zastanawiałam nad tym wózkiem ale w greentom nie pasowało mi to ze do roku trzeba wozić dziecko w tej wersji reversible a później trzeba kupić większa tapicerkę ta classic. w końcu zdecydowaliśmy się kupić dla córeczki spacerówkę quinny zapp flex plus i tez robi wrażenie
 

Załączniki

  • 4E95EC79-D2BE-4CD9-B1D5-0A142A73331D.png
    4E95EC79-D2BE-4CD9-B1D5-0A142A73331D.png
    424,4 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Tez mi się bardzo podobają te wózki sama się zastanawiałam nad tym wózkiem ale w greentom nie pasowało mi to ze do roku trzeba wozić dziecko w tej wersji reversible a później trzeba kupić większa tapicerkę ta classic. w końcu zdecydowaliśmy się kupić dla córeczki spacerówkę quinny zapp flex plus i tez robi wrażenie

Wow, też śliczna [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Do góry