reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja po prostu poszłam w nd ze swoim do parku i psiakiem żeby nie było ;) i... jak debile patrzyliśmy na marki modele itp hahaha
My tak samo! Pierwszy to Terjan w Wieluniu odwiedziliśmy. Ostatnio jak tylko zobaczyłam pozytywny test to byłam z moim w Malborku w takim małym sklepiku i już wiedziałam, że massimo nie dla nas. :D Zbyt wysoki.
 
reklama
My tak samo! Pierwszy to Terjan w Wieluniu odwiedziliśmy. Ostatnio jak tylko zobaczyłam pozytywny test to byłam z moim w Malborku w takim małym sklepiku i już wiedziałam, że massimo nie dla nas. :D Zbyt wysoki.
Dokladnie najlepiej przymierzyc pod siebie. Ja nie sugeruje sie ani moda ani opiniami. Przykre ale patrzylam ostatnio na opinie na znanej stronie. I wyobrazcie sobie ze pozytywne i negatywne opinie byly na zasadzie kopiuj/wklej tej samej tresci pod kilkoma modelami. Jakos mi sie nie chce wierzyc zeby te kilkanascie osob mialo po kilkadziesiąt wózków hahaha
 
Dokladnie najlepiej przymierzyc pod siebie. Ja nie sugeruje sie ani moda ani opiniami. Przykre ale patrzylam ostatnio na opinie na znanej stronie. I wyobrazcie sobie ze pozytywne i negatywne opinie byly na zasadzie kopiuj/wklej tej samej tresci pod kilkoma modelami. Jakos mi sie nie chce wierzyc zeby te kilkanascie osob mialo po kilkadziesiąt wózków hahaha
Nie no w necie opinie są różne, bo każdemu co innego przypadnie do gustu. Dla jednego za ciężki, dla drugiego w sam raz, dla innego za lekki i tak to wygląda. Ja to też sobie najpierw oglądałam filmy na youtube pokazowe wózków. :)
 
Nie no w necie opinie są różne, bo każdemu co innego przypadnie do gustu. Dla jednego za ciężki, dla drugiego w sam raz, dla innego za lekki i tak to wygląda. Ja to też sobie najpierw oglądałam filmy na youtube pokazowe wózków. :)
A to ide po kawule i na yt polukać :D
 
reklama
Wózek wielofunkcyjny Lupo Comfort Baby Design (quartz EDYCJA LIMITOWANA) no ci powiem ze fajnie podpowiedziałaś [emoji1] na szybko to wynalazłam Zobacz załącznik 925388

Śliczny! [emoji7][emoji7][emoji7]
My gondole mamy po drugim synku, więc na pewno nie będziemy kupować. Z resztą z tej gondoli to znajać zycie bobo szybko wyrośnie i wskoczymy w wygodna spacerówkę.

I marzy mi się GREENTOM - jeszcze nie wiem czy wersja reversible czy classic i jaki ostatecznie Kolor .

Tu reversible:
IMG_2987.JPG


Tu classic:
Zobacz załącznik 925403
 

Załączniki

  • IMG_2987.JPG
    IMG_2987.JPG
    40,3 KB · Wyświetleń: 197
Do góry