reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Wózek wielofunkcyjny Lupo Comfort Baby Design (quartz EDYCJA LIMITOWANA) no ci powiem ze fajnie podpowiedziałaś :D na szybko to wynalazłam
reee.jpeg
 

Załączniki

  • reee.jpeg
    reee.jpeg
    40,2 KB · Wyświetleń: 231
Ja to jestem zielona w tym temacie jak mi przyjdzie do kupna kiedyś to już wiem gdzie się radzić:biggrin2:
Ja po prostu poszłam w nd ze swoim do parku i psiakiem żeby nie było ;) i... jak debile patrzyliśmy na marki modele itp hahaha
 
Z tym się nie zgodzę. :D Ile to ja już koszmarków widziałam to szkoda mówić. :D Jeden ostatnio taki jak jajko, dosłownie no pół jajka dziwaczny jak cholera. :D
Zgadza sie. Niektóre modele są paskudne. Nieproporcjonalne. A najbardziej irytują mnie laski ubrane u chinczyka ale z wozkami za kilkanascie tysiecy. Ze złotymi skrzydlami bo mają lewi. Masakra. [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry