reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

My ponad 6 lat dojrzewaliśmy z decyzją. Musieliśmy poczekać aż pewne sprawy się unormują. Teraz żałujemy że wcześniej nie tupneliśmy nogą i nie zaczeliśmy starań. Córka z pierwszego małżeństwa była przeciwna i delikatnie mówiąc... bardzo nie ładnie to okazywała :( przeczekalismy baaardzo długo..
Jednak jakby nie patrzeć łatwiej by mi było w wieku 31 niż 38 :(
Ale to motywuje jeszcze bardziej. Nie poddamy się [emoji106]
Brawo! Trzymam mocno kciuki!![emoji7]
 
reklama
My ponad 6 lat dojrzewaliśmy z decyzją. Musieliśmy poczekać aż pewne sprawy się unormują. Teraz żałujemy że wcześniej nie tupneliśmy nogą i nie zaczeliśmy starań. Córka z pierwszego małżeństwa była przeciwna i delikatnie mówiąc... bardzo nie ładnie to okazywała :( przeczekalismy baaardzo długo..
Jednak jakby nie patrzeć łatwiej by mi było w wieku 31 niż 38 :(
Ale to motywuje jeszcze bardziej. Nie poddamy się [emoji106]
Nie ma co patrzeć wstecz! :) Teraz czas na starania kochana! :) Ja za was trzymam mocno kciuki. :) Na pewno doczekacie się dwóch kreseczek. :)
 
U nas też już wybrany :) wizualnie muszę mu jednak z trudem ale przyznać racje. Stawia na jasne kolory. Ja chciałam szarości. Wybrany został adamex massimo kolor V1. W sumie o kolor chodzi najbardziej bo widzieliśmy na zywo. Rewelacja. Zdjecia tego nie oddają
My chcemy Adamex Reggio Deco kolorowy. :)
 
@kati5805
@Migdalove
@Integral

Nawet sobie niewyobrażacie jakim jestescie wsparciem. Z wami zapominam co przeszłam. Z wami kolorowo do przodu świat widze. Z wami starania są przyjemniejsze a czekanie mniej niecierpliwe [emoji3] dzieki że jesteście [emoji173]
 
Ja bym nie ryzykowała tabletek zabronionych w ciąży. Idź do internisty i powiedz ze jest możliwość że jesteś w ciąży i dostaniesz bezpieczny lek. Dużo lepszy bezpieczny antybiotyk niż rozwijająca się infekcja.



Za szybko testy robicie dziewczyny. Czekajcie na spokojnie do terminu @. Szkoda Waszych nerwów i pieniędzy :)

Ja chyba nie sięgam palcem do szyjki:D
Ciągle czekam na ten @. W sumie po poronieniu dostałam po 24dniach... Dzisiaj 28dc... Jak myślicie ile jeszcze trzeba czekać :(
Spokojnie z leków to tylko rutinoskorbin biore [emoji57]i pije dużo herbatki malinowej. Naszczescie nie angina
 
O ten wózio będzie nasz. ;)
3412.png
 

Załączniki

  • 3412.png
    3412.png
    371,4 KB · Wyświetleń: 192
reklama
Do góry