reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

@Migdalove
Ja chyba tez nie wytrzymam i polece na bete w przyszlym tygodniu.
Co do szyjki to nie wiem czy nisko czy wysoko ale jest miekka i to baardzo. Mam 19dc 7 dni przed @
Ja po prostu jeszcze może we wtorek zrobię test, jeśli @ nie przyjdzie. A potem pomyślę o becie. Bo i tak badanie krwi czy test niczego nie zmieni. ;) Albo ciąża będzie albo nie. Wiadomo, jakby mnie coś bolało czy inne bym miała dolegliwości to automatycznie bym biegła do lekarza a tak to spokojnie czekam. 10 stycznia mam wizytę u ginekologa to wszystkiego się dowiem. ;)
 
reklama
@Migdalove
Ja mam ten komfort i zarazem nieszczescie ze lekarz przyjmie mnie kazdego dnia o kazdej porze dnia i nocy. No chyba ze odbiera porod. Przez to latam jak glupia do niego. Ale jest wyrozumiały nad wyzraz hehe Zbankrutuje prędzej ;) odetchne jak bedzie juz dzidzia
 
@Migdalove
Ja mam ten komfort i zarazem nieszczescie ze lekarz przyjmie mnie kazdego dnia o kazdej porze dnia i nocy. No chyba ze odbiera porod. Przez to latam jak glupia do niego. Ale jest wyrozumiały nad wyzraz hehe Zbankrutuje prędzej ;) odetchne jak bedzie juz dzidzia
Ja sobie też tak tłumacze, że odetchnę jak będzie dziecko ale wtedy z dzieckiem będziemy latać. :D
 
Ja sobie też tak tłumacze, że odetchnę jak będzie dziecko ale wtedy z dzieckiem będziemy latać. :D
Hahaha dokładnie [emoji23][emoji23][emoji23] moj zapowiada że tego bobo nie bedziemy rozpieszczac i nadmiernie huhać - a już zadyma była o wybór wózka i .. szkoły [emoji23][emoji23][emoji23]
 
My z mężem to już tak na luzie podchodzimy, już tyle cykli za nami, że jakbym tak każdy cykl przeżywała jak na początku to już by mnie w kaftanie wywieźli. :D Mamy zasadę, że będzie co ma być. Oczywiście leczę się, czyli wspomagam jakoś to zajście w ciążę, ale kochamy się tylko wtedy jak mamy ochotę, nie wtedy kiedy 'trzeba'. Ale gdy już przychodzi taki 20dc to się człowiek zastanawia aczkolwiek staram się być w miarę cierpliwa z testowaniem. Przy cyklu w którym zaszłam w ciążę wytrzymała bym z testowaniem, ale wyniki progesteronu mnie zszokowały i wiedziałam, że się udało. :D
 
Hahaha dokładnie [emoji23][emoji23][emoji23] moj zapowiada że tego bobo nie bedziemy rozpieszczac i nadmiernie huhać - a już zadyma była o wybór wózka i .. szkoły [emoji23][emoji23][emoji23]
U nas to już wózek wybrany. :D my akurat tak się dobralismy, że w 99,9% się zgadzamy ze sobą. :)
 
My ponad 6 lat dojrzewaliśmy z decyzją. Musieliśmy poczekać aż pewne sprawy się unormują. Teraz żałujemy że wcześniej nie tupneliśmy nogą i nie zaczeliśmy starań. Córka z pierwszego małżeństwa była przeciwna i delikatnie mówiąc... bardzo nie ładnie to okazywała :( przeczekalismy baaardzo długo..
Jednak jakby nie patrzeć łatwiej by mi było w wieku 31 niż 38 :(
Ale to motywuje jeszcze bardziej. Nie poddamy się [emoji106]
 
Witam się przy niedzieli.
Dalej jestem chora... Ale to nie angina. Zwykłe przeziębienie.[emoji17]
Za 4 dni @ objawow żadnych. Bardziej mi dokucza zatkany nos i bolące gardło.
Jak byłam w ciąży z córką to w dzień spodziewanej @ test biały a tydzień potem juz krechy... Nigdy bety nie robiłam. Serduszko zlokalizowane około siudmego tygodnia..... Mam przeczucie że to nie jest ten cykl... No cóż. 20 grudnia testuję. Tylko żebym wytrwała[emoji30]
 
reklama
U nas to już wózek wybrany. :D my akurat tak się dobralismy, że w 99,9% się zgadzamy ze sobą. :)
U nas też już wybrany :) wizualnie muszę mu jednak z trudem ale przyznać racje. Stawia na jasne kolory. Ja chciałam szarości. Wybrany został adamex massimo kolor V1. W sumie o kolor chodzi najbardziej bo widzieliśmy na zywo. Rewelacja. Zdjecia tego nie oddają
 
Do góry