reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja bym nie ryzykowała tabletek zabronionych w ciąży. Idź do internisty i powiedz ze jest możliwość że jesteś w ciąży i dostaniesz bezpieczny lek. Dużo lepszy bezpieczny antybiotyk niż rozwijająca się infekcja.



Za szybko testy robicie dziewczyny. Czekajcie na spokojnie do terminu @. Szkoda Waszych nerwów i pieniędzy :)

Ja chyba nie sięgam palcem do szyjki:D
Ciągle czekam na ten @. W sumie po poronieniu dostałam po 24dniach... Dzisiaj 28dc... Jak myślicie ile jeszcze trzeba czekać :(
Moim zdaniem za szybko to toż po owulacji. Ja swój pozytywny test zobaczyłam 22dc, co prawda bladziutki ale był. Z testami i z wizytą i po pozytywnym teście nie ma dyskusji, że za późno, za wcześnie. Każda robi to test kiedy czuje potrzebę, a do lekarza też podobnie tylko tu już chodzi bardziej o przyczyny medyczne, tak jak ja po przejściach muszę iść do lekarza zaraz po zobaczenia pozytywnego testu. Testy robione wcześniej pozwalają wychwycić ciąże biochemiczne, ale to już musi być potwierdzone badaniem krwi.
A co do szyjki to spróbuj patyczkiem higienicznym, powoli, delikatnie aż znajdziesz przeszkodę jaką będzie szyjka. ;) Ja tak robię, ponieważ lubię mieć dłuższe paznokcie i zawsze sobie robiłam przy tym badaniu ból. Ale to tylko do oceny czy wysoko czy nisko.
 
Ja bym nie ryzykowała tabletek zabronionych w ciąży. Idź do internisty i powiedz ze jest możliwość że jesteś w ciąży i dostaniesz bezpieczny lek. Dużo lepszy bezpieczny antybiotyk niż rozwijająca się infekcja.



Za szybko testy robicie dziewczyny. Czekajcie na spokojnie do terminu @. Szkoda Waszych nerwów i pieniędzy :)

Ja chyba nie sięgam palcem do szyjki:D
Ciągle czekam na ten @. W sumie po poronieniu dostałam po 24dniach... Dzisiaj 28dc... Jak myślicie ile jeszcze trzeba czekać :(
Ja męczę sie ktorys miesiac z oskrzelami. Jedyne co mi pozwolono to inhalator bo jako jedyny dziala miejscowo i nierozprzestrzenia sie po organizmie. Do tego miodzio wrzosowy i .. żyje :D
 
@Migdalove
Ja w zeszłym cyklu od 6 dnia po owu latałam codziennie na bete az do okresu [emoji16] całe szczęście ze wyniki byly na necie. Teraz już "tylko" testy bo zaczne przypominac jakas cpunke ponakuwaną. Beta dopiero jak zrobi sie jakas kreska albo okres przesunie
 
Witam.
Widzę, że nie jestem wpisana to jeszcze raz :)
Sylwia jeszcze 35l woj Łódzkie
Cykl teraz będzie 8staran.
@ 28 grudnia.
Córka 11l, syn 8l.

Tyle, że nie wiem kiedy dostanę@ bo od tygodnia boli mnie jajnik jak na owulacje a ją miałam teoretycznie 5 dni temu.
Hej! Wybacz, mogłam pominąć. ;) ale zaraz siądę do laptopa i wpiszę. :)
 
A i o co chodzi z tą szyjką ? Mozna prosić o szybką instrukcję? Nisko wysoko twarda miękka
 
@Migdalove
Ja w zeszłym cyklu od 6 dnia po owu latałam codziennie na bete az do okresu [emoji16] całe szczęście ze wyniki byly na necie. Teraz już "tylko" testy bo zaczne przypominac jakas cpunke ponakuwaną. Beta dopiero jak zrobi sie jakas kreska albo okres przesunie
U mnie jeszcze może być tak, że mimo ciąży i wysokiego hcg mogę mieć negatywne testy. Tak miałam w mojej pierwszej ciąży. Więc u mnie beta bardziej wiarygodna. W tamtym roku jeszcze miałam przygodę na odwrót, beta negatywna a test pozytywny. Dlatego sikańcom nie ufam. ;) W mojej ostatniej coayz to w ogóle nie wierzyłam w te cienie, myślałam, że znowu mnie w konia robią. Ale beta pozytywna była. ;) A na betę swego czasu chodziłam kilka razy w miesiącu bo te cykle miałam 40-80 dniowe to też ręce były pokłute.
 
Witam Was serdecznie
Agata 35 łódzkie
Nast. @ 20.12.2018
Cykl starań- styczeń/luty 2019
Dzieci - syn 8 lat
poronienie -1
mam nadzieję że będziemy dla siebie wsparciem i każdej uda się mieć swoje serduszko ;)
Hej.
Musze Was nadrobic bo od czwartku nie umiem sie wyrobic. Wczoraj uszka lepilam na swieta i mialam zwątpienie co do starań, ale to przez zamieszanie w pracy. Mąż mi jednak przegadał do rozsądku i nie przerywamy starań. Z nadzieją że wszystko się uloży.

@Migdalove

Dane do tabelki:
Anna 28 podkarpackie
Nast. @ gdzieś na początku stycznia, ale kiedy tego na razie nie wie nikt.
Cykl starań- 8, od kwietnia 2018
Dzieci - syn 9 lat
Za chwilę was dodam. :)
 
@Migdalove
Ja chyba tez nie wytrzymam i polece na bete w przyszlym tygodniu.
Co do szyjki to nie wiem czy nisko czy wysoko ale jest miekka i to baardzo. Mam 19dc 7 dni przed @
 
reklama
Do góry