reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Z tym badaniem szyjki - dziewczyny, No za wiele tam w środku nie znajdziecie [emoji23] popatrzcie w Google jak ona wyglada - na bank jak wsadzicie palec to ją wyczujecie - nie bójcie sie pogrzebać.

Grzebałam grzebałam ale dalej jestem ciemna jak byłam wiem tylko kiedy jest wysoko i nisko oraz twarda czy miękka ale za wiele mi to nie daje
 
No to padne.... Tak mnie boli że chyba to angina [emoji20]
Ja bym nie ryzykowała tabletek zabronionych w ciąży. Idź do internisty i powiedz ze jest możliwość że jesteś w ciąży i dostaniesz bezpieczny lek. Dużo lepszy bezpieczny antybiotyk niż rozwijająca się infekcja.


Dzień dobry dziewczyny...
No niestety rano jedna kreska, jeszcze 5 dni do okresu to może jednak za wcześnie (mam taka nadzieję) bo sutki mnie tak bolą że szok... także czekam z nadzieją na nie przyjście okresu[emoji23][emoji23]
Miłej niedzieli
Za szybko testy robicie dziewczyny. Czekajcie na spokojnie do terminu @. Szkoda Waszych nerwów i pieniędzy :)

Ja chyba nie sięgam palcem do szyjki:D
Ciągle czekam na ten @. W sumie po poronieniu dostałam po 24dniach... Dzisiaj 28dc... Jak myślicie ile jeszcze trzeba czekać :(
 
Grzebałam grzebałam ale dalej jestem ciemna jak byłam wiem tylko kiedy jest wysoko i nisko oraz twarda czy miękka ale za wiele mi to nie daje
Kochana, szyjkę trzeba poznać, badać ją na tyle często ile możesz. Wtedy będziesz czuć różnicę. Jeszcze jest jedną para kryteriów - otwarta i zamknięta. ;) kiedyś też to dla mnie było kosmiczne, niemożliwe do zbadania. Ale w sumie na dzień dzisiejszy wystarczy mi czy jest nisko czy wysoko. ;)
 
A ja witam się w 39dc... Już 11 dni opóźnienia... Ale chyba coś się rusza, bo szyjka coraz niżej no i rano byłam troszkę spięta w podbrzuszu.
 
reklama
Ja miałam tak w 3 i 4 cs a że miałam pakiet testów z ebay za grosze to już 5 dni przed @ testowałam aż do @ a za wasze 2 kreseczki trzymam kciuki
Tez trafilam na jakas promocje w drogerii [emoji3] mam po 20 testow owu i ciążowych [emoji14] Tydzień od owu to i tak dlugo wytrzymałam bez testowania heheh
 
Do góry