reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
@Magdalove
Pomyłka. 38 a nie 39 [emoji14] sama sobie dołożyłam hehe moze dlatego ze z tel pisze [emoji3]
 
A to się sprawdza samemu?? Ja to zielona W tym temacie[emoji23]

Dane do tabelki
Nr9
Ania 32 lata Białystok
@ 20.12
Pierwszy cykl
Syn14 lat córka 18 miesięcy

Od rana mega boli mnie gardło. Myslicie ze mogę coś wziąć?

Mi zawsze pomaga Orofar Max. Wiesz, zaleca się by do momentu kiedy się dowiesz o ciąży żyć jakby jej nie było. Nie mozna popadać w paranoje.
 
Mi zawsze pomaga Orofar Max. Wiesz, zaleca się by do momentu kiedy się dowiesz o ciąży żyć jakby jej nie było. Nie mozna popadać w paranoje.
Myślę podobnie jak Martosia, jak bardzo boli gardło to weź tabletkę, szczególnie jeśli podejrzewasz anginę. Lepiej wziasc niż organizm ma się męczyć albo co gorsze się pogorszyć.
Jeśli chodzi o bezpieczne leki w ciąży to chyba kupowałam tabletki Isla jak byłam w ciąży (ale to było 6 lat temu więc dużo mogło się zmienić, i syrop chyba jakoś preneal z czosnkiem (czy jakoś tak [emoji23])
 
No wlasnie. Bardzo fajny ten artykuł Mamaginekolog który mówi o tym ze do 15 dni po owulacji zarodek jest bezpieczny. Natura o to zadbała czyli nie wiemy o ciąży i alkohol większość leków itp nie zaszkodzą. Natomiast od 15 dnia kolejnych kilkadziesiąt jest niesamowicie ważnych dla rozwijającej się ciazy.
 
Hej. Ojjjjj ból kamienia to chyba koszmar co?? Kiedyś mialam jednorazowy bol nerki i diagnoza klebuszkowe zapalenie nerki..myslalam ze sciany zjem z bólu.. modle sie zeeby nigdy juz mnie to nie zlapalo.
To beda ci zbijac czy jak?
Powodzenia w starankach :)

Ból gorszy od porodowego no mam nadzieje ze się uda rozbijanie ultradzwiekami najszybciej i najszybsze terminy zobaczymy co w szpitalu powiedzą. No na razie niestety wstrzymane ale fundowac sobie kolki albo cewnikowania w ciąży nie chce tak więc pozostaje mi cierpliwie czekać.
 
12. @Agu1531
Agnieszka 27 , Salzburg /Wałbrzych
Cykl starań 6 ( na ten moment odłożone do ???mam nadzieje jak najszybciej)
Następna @ - 10.01.2019
Synek 7 lat.
 
U mnie to tam już nie pierwsza i nie ostatnia torbiel jaką miałam. ;) Właśnie przez to są u mnie, że pęcherzyki nie pękają rosną... Może kolejna się zrobiła, ale to dopiero okaże się 10 stycznia.
No i dziwne, bo szyjka znowu jest bardzo wysoko... Oszaleję... Zastanawiam się, czy męża męczyć i jechać do apteki po test na jutro rano...
A jak Ty tą szyjkę prawdzasz? Ja za cholere nie umiem jej znaleźć...[emoji23]
 
reklama
Witam.
Widzę, że nie jestem wpisana to jeszcze raz :)
Sylwia jeszcze 35l woj Łódzkie
Cykl teraz będzie 8staran.
@ 28 grudnia.
Córka 11l, syn 8l.

Tyle, że nie wiem kiedy dostanę@ bo od tygodnia boli mnie jajnik jak na owulacje a ją miałam teoretycznie 5 dni temu.
 
Do góry