reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
U mnie wczoraj był pierwszy strzał ale 5 dc więc są nie płodne czekam do owu strzelam że 12 dc to będzie przy 26 dniach
 
Ja już się pogubiłam, lecę na żywioł. Po wielu latach brania antykoncepcji jestem rozregulowana tak że nie wiem kiedy już co wypada. Jedynym sygnałem jest śluz. Staramy się przez cały cykl co dwa dni średnio, zatem gdzieś coś wpaść powinno, ale nadal cisza. Yhh... A potem weź się człowieku nie stresuj jak to zaraz nerwica wchodzi [emoji23]
U mnie wczoraj był pierwszy strzał ale 5 dc więc są nie płodne czekam do owu strzelam że 12 dc to będzie przy 26 dniach
 
Ja już się pogubiłam, lecę na żywioł. Po wielu latach brania antykoncepcji jestem rozregulowana tak że nie wiem kiedy już co wypada. Jedynym sygnałem jest śluz. Staramy się przez cały cykl co dwa dni średnio, zatem gdzieś coś wpaść powinno, ale nadal cisza. Yhh... A potem weź się człowieku nie stresuj jak to zaraz nerwica wchodzi [emoji23]

Ja nie brałam tabletek, kiedyś bardzo dawno jak miałam 19 lat. Cykle mam regularne 27-26 dni. Więc myślę że 11 dc i 13 dc będzie spoko[emoji23]

Podziwiam nie wiem czy dała bym radę co drugi dzień się.... Za stara chyba jestem [emoji23]
 
Ja nie brałam tabletek, kiedyś bardzo dawno jak miałam 19 lat. Cykle mam regularne 27-26 dni. Więc myślę że 11 dc i 13 dc będzie spoko[emoji23]

Podziwiam nie wiem czy dała bym radę co drugi dzień się.... Za stara chyba jestem [emoji23]
Lepiej tego nie mogłaś ująć "za stara jestem" dobre
 
Ja też jestem stara [emoji6] 33 rok mi leci i cisza w eterze. O 20 padam na ryj. 30 minut drzemki i potem się zmuszam. Całe szczęście mój tż ma chęci zawsze [emoji23][emoji23][emoji23] niestety ja nie i stąd pewnie ta opieszalosc w zachodze ju.

Tabletek nie biorę już od 2 lat ale dopiero jakoś od pół roku zauważyłam że okres mi się raz spieszy, raz spóźnia. Wcześniej było jak z zegarkiem a teraz cuda. No i muszę przyznać że chęci mnie większe biorą [emoji23]więc na plus. Może lada moment coś wyskoczy [emoji177]
Bo serio ja o 20 jestem tak wyrabana że zasypiam na stojąco a gdzie tu jeszcze zebrać siły na seks
 
reklama
Do góry