reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja też się rozchorowałam na maxa zaraz po owulacji jakaś masakra... Kaszel, katar, łeb pęka.. U nas to już epidemia, w biurze zostałam sama bo wszystko chore... 😥
 
reklama
Kurde co nas tak łapią chorobska po owulacji:-/ja wczoraj i dzisiaj strasznie się kiepsko czuje-ze względu że mam nadzieję że do implantacji jeszcze nie doszło nafaszerowalam się lekami i odpoczywam.

Ktoś testuje zaraz przed lub w Swieta:-)? O żadnym innym prezencie nie marze❤
U mnie następna owulacja tuż po świętach :)
 
U mnie następna owulacja tuż po świętach :)
Moja w okolicach sylwestra. Tylko ja wyzdrowiałam a teraz się mąż przeziębił. Dziewczyny czy jak będzie taki przeziębiony ale be gorączki to mimo wszystko 3 następne miesiące są skreślone? Ja się załamie już totalnie :( a planowaliśmy styczeń luty zgodzić się profesorowi zapisać na inseminację :(
 
Moja w okolicach sylwestra. Tylko ja wyzdrowiałam a teraz się mąż przeziębił. Dziewczyny czy jak będzie taki przeziębiony ale be gorączki to mimo wszystko 3 następne miesiące są skreślone? Ja się załamie już totalnie :( a planowaliśmy styczeń luty zgodzić się profesorowi zapisać na inseminację :(
Na pewno nie są skreślone!
 
Sądzę że jeszcze z dwie próby z pregnylem i nie ma więcej szans. Ale myślałam że do lutego spróbujemy jeszcze te dwa razy naturalnie, a tu przeziębienie męża. No idzie oszaleć :( ciągle pod górę....
 
Zastanawiam się czy mi lekarka w ogóle postanowi dać Pregnyl skoro jak przeziębienie wybija wszystkie plemniki to szkoda organizmu faszerować. Z tego co widzę w necie to lekarze odradzaja...
 
Moja w okolicach sylwestra. Tylko ja wyzdrowiałam a teraz się mąż przeziębił. Dziewczyny czy jak będzie taki przeziębiony ale be gorączki to mimo wszystko 3 następne miesiące są skreślone? Ja się załamie już totalnie :( a planowaliśmy styczeń luty zgodzić się profesorowi zapisać na inseminację :(
Sory ale nie mogę uwierzyć w to co czytam. Serio myślisz, że infekcja zmieni plemniki w papkę? Z tego co czytałam to im gorzej chłop się ma tym organizm ma większą potrzebę na przedłużenie gatunku i stymulacja jest na maksa. Bardziej bym się martwiła tym czy nie ma za ciasnych spodni i nie grzeje mu się w portkach telefon 12 godz dziennie...
 
Moja w okolicach sylwestra. Tylko ja wyzdrowiałam a teraz się mąż przeziębił. Dziewczyny czy jak będzie taki przeziębiony ale be gorączki to mimo wszystko 3 następne miesiące są skreślone? Ja się załamie już totalnie :( a planowaliśmy styczeń luty zgodzić się profesorowi zapisać na inseminację :(

Ważne by nie było gorączki bo może osłabić nasienie . Przy inseminacji wybierają najlepsze nasienie wiec tez obaw niema
 
reklama
Do góry