reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

U mnie dzis 6dpo temperarura spadla z 36,80 do 36,70 mam nadzieje ze to nie na @ :( bo chyba za szybko na spadek? A moze chwilowe wahniecie. Podstawowa temp jest u mnie na poziomie 36,40
 
reklama
U mnie dzis 6dpo temperarura spadla z 36,80 do 36,70 mam nadzieje ze to nie na @ :( bo chyba za szybko na spadek? A moze chwilowe wahniecie. Podstawowa temp jest u mnie na poziomie 36,40
Mowi sie o spadku gdy temperatura rozni sie od tej z dnia poprzedniego o 0,2 stopnie. Takie wahania są normalne[emoji6]
Hej My staramy się od pół roku. To nasze drugie dziecko wspólne :) ale z poprzednich związków mamy 3. Swoje lata też już mamy ale Pani Doktor mówi że owulacja piękna więc na razie działamy. Obecnie 18 dc przy cyklach co 28 dni. Czekamy 9.01 na testowanie. Ten cykl stymulowany clo i obecnie przez 10 dni na luteinie. Jeśli tym razem się nie uda to w lutym zapisana jestem na HSG. Oby się udało bo boję się tego badania :)
Mam nadzieję że uda się nam wszystkim w 2019 chwalić brzuszkami a nie testami owulacyjnymi [emoji6]
Witaj. Powodzenia życzę.[emoji16]
 
A ja dziś sie słabo czuje. Boli mnie żołądek, mam mdłości. Nie wiem od czego bo wczoraj bardzo mało jadłam a dziś tylko kanapke z serem i tyle. Na wszelkie objawy ciąży raczej za wcześnie bo dopiero 19dc. Ech :(
 
U mnie dzis 6dpo temperarura spadla z 36,80 do 36,70 mam nadzieje ze to nie na @ :( bo chyba za szybko na spadek? A moze chwilowe wahniecie. Podstawowa temp jest u mnie na poziomie 36,40
Czytałam też że implementacja zarodka może cechować się jednodniowym minimalnym spadkiem temperatury. Ale nie wiem czy 6 dpo to nie za wcześnie - choć komórka może wędrować do macicy od 6 do 12 dpo.
 
Dokladnie tak [emoji14]

Zobaczymy jutro jaka bedzie tempka :)
Mam ochote iść juz spac i sie przekonac :D
Tyle z nie myślenia o ciąży :D
Ja też myślę tylko o mierzeniu :) każdego dnia rano po zamierzeniu już bym chciała następny ranek.:) A kazali wyluzować bo łatwiej zajść [emoji12][emoji12]
 
reklama
No i to jest prawda! ;) My wyluzowaliśmy i 'bam' ciąża. ;) Nie mierzę temperatury, nie sprawdzam tak czy jest owulacja, kochamy się kiedy mamy na to ochotę a nie kiedy trzeba. Inaczej to ja już wariowałam... Teraz po poronieniu jest mi trochę ciężej ale powoli staram się wyluzować. ;)
I to jest chyba najzdrowsze podejście. Przykro mi z powodu poronienia :( Ja może bym wyluzowała ale u mnie zegar tyka. AMH bardzo niskie i każdy cykl na wagę złota. Jak to mówi moja Pani Doktor nie ma ociągania. Ostro do roboty :) A czy któraś z Was miała miała robione HSG - krążą po forach straszne historie :) o bolesności tego badania ? :(
 
Do góry