reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Wiesz co niektórzy mają tak, że nigdy ta druga krecha nie jest mega ciemna, ale uznaje się że najciemniejsza kreska w całym cyklu to ta pozytywna. Albo po prostu rób je dalej może owulacji jeszcze nie bylo?
Jak masz ich więcej to ja bym dalej robiła. Ja tak miałam że w 19 dc były takie same a dopiero w 29dc była druga mega mocna.
No bede dalej robić. Mam zapas [emoji23] w święta nie robiłam dlatego teraz myślę xD
 
reklama
Ech u mnie dalej okresu nie ma. Juz sie pogodzilam z faktem, ze jutro w gościach będę zdychać.

Gderacz mi się włączył, to znaczy że małpa jest blisko.[emoji52]

A od 2 stycznia zabieram sie za siebie. Trzeba troche tylka zrzucic i jeść zdrowo.
 
Hej My staramy się od pół roku. To nasze drugie dziecko wspólne :) ale z poprzednich związków mamy 3. Swoje lata też już mamy ale Pani Doktor mówi że owulacja piękna więc na razie działamy. Obecnie 18 dc przy cyklach co 28 dni. Czekamy 9.01 na testowanie. Ten cykl stymulowany clo i obecnie przez 10 dni na luteinie. Jeśli tym razem się nie uda to w lutym zapisana jestem na HSG. Oby się udało bo boję się tego badania :)
Mam nadzieję że uda się nam wszystkim w 2019 chwalić brzuszkami a nie testami owulacyjnymi [emoji6]
 
reklama
Ech u mnie dalej okresu nie ma. Juz sie pogodzilam z faktem, ze jutro w gościach będę zdychać.

Gderacz mi się włączył, to znaczy że małpa jest blisko.[emoji52]

A od 2 stycznia zabieram sie za siebie. Trzeba troche tylka zrzucic i jeść zdrowo.

Ja też nadal bez @ i jak na weselu nad ranem zacząl mnie brzuch bolec tak po odpoczynku przeszło.Aplikacja krzyczy, że dwa dni spóźnienia.Jak do jutra rana nie dostane to jutro kupię test.W poniedziałek jak dalej nie będzie zrobie bo idziemy na sylwestra na sale.Kurcze mało prawdopodobne żeby to była ciąża a zaczynam się nakręcać.To byłoby tak jakby wygrać w lotka.Serio kochaliśmysie teroretycznie po owulacji tyle, że brzuch bolał mnie przez 10dni.i owulacja wypadała ok. 12dc a my kochalismy sie dopiero 18dc.i bolał mnie jeszcze jakieś 4dni.Ja już sama nie wiem.
 
Do góry