reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Witam
Jak myślicie czy to już owu ?
 

Załączniki

  • 15650780140896768771907557877001.jpg
    15650780140896768771907557877001.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 67
reklama
Hej dziewczyny, ja dostałam @, więc zaczynamy walkę od nowa :D tym razem bes srymulacji Clo (w poprzedniej stymulacji i przy metforminie było 6 pęcherzyków), teraz zobaczymy czy sama metformina podziała, nawet zaczęłam mierzyć temperaturę. Każda z nas ma sinusoidę uczuć i też mam chwile zwątpienia, zwłaszcza po negatywnym teście, Beta <1,2 albo jak w weekend kiedy kolejni znajomi oświadczają, że spodziewają się dziecka i że w sumie ledwo zaczęli starania, a tu już ciąża....
Wiem o czym mówisz. Ja mam znajomych ktorzy pierwsza ciąża w pierwszym cyklu. I druga tak samo. I to na zawołanie dosłownie. :(
 
Dziewczyny ja dzisiaj iż tak na świeżo bo wczoraj to byłam w totalnej rozpaczy. Ja czegoś nie rozumiem. Skoro w tym cyklu już w 13 dniu mam torbiel to ona się zrobiła w tym cyklu czy raczej z poprzedniego cyklu pozostałość po niepeknietym pecherzyku? A druga sprawa, czy jak mam na jednym jajniku ta torbiel to owu może byc z drugiego czy nie? ....
 
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie szyjki. Od kiedy i jak długo jest taka rozmiekniona? Wiem że przed owulacja. No i przy wczorajszym badaniu jest taka miękka i otwarta. Ale testy owulacyjne są negatywne.
 
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie szyjki. Od kiedy i jak długo jest taka rozmiekniona? Wiem że przed owulacja. No i przy wczorajszym badaniu jest taka miękka i otwarta. Ale testy owulacyjne są negatywne.
Ja testy robiłam 3 razy na dzień wczoraj mi nic nie wyszło A dziś proszę to jest nagły skok więc trzeba sprawdzać. Po owu szyjka się zamyka i robi twardsza aż do @
 
Wiem o czym mówisz. Ja mam znajomych ktorzy pierwsza ciąża w pierwszym cyklu. I druga tak samo. I to na zawołanie dosłownie. :(

Tylko najciekawsze jest to, że jedna kiedyś podczas imprezy mówiła, że są już po ślubie 2 lata i nic, a jak oglosili że ciąża to, że w pierwszym cyklu starań. Jak kogokolwiek pytam jak długo się starali to WSZYSCY mówią, że 1 cykl, złoty strzał. Nasłucham się później, że u wszystkich tak łatwo i przychodzą myśli, czemu nam się nie udaje, czemu ans to spotyka, co ze mną nie tak, że tyle schorzeń wyszło po drodze. Obiecałam sobie, że jak urodzę zdrowe dziecko to nie będę się wstydziła mówić, że u nas to nie było tak hop siup, że długo się staraliśmy i że po drodze była strata. Dopiero tutaj na forum dowiedziałam się, że nie jestem sama z problemami, że jest nas więcej i że nie tylko ja musiałam się pogodzić ze stratą.
 
Dziewczyny ja dzisiaj iż tak na świeżo bo wczoraj to byłam w totalnej rozpaczy. Ja czegoś nie rozumiem. Skoro w tym cyklu już w 13 dniu mam torbiel to ona się zrobiła w tym cyklu czy raczej z poprzedniego cyklu pozostałość po niepeknietym pecherzyku? A druga sprawa, czy jak mam na jednym jajniku ta torbiel to owu może byc z drugiego czy nie? ....

Może być i tak i tak moim zdaniem. Nie mam pojęcia czy torbiel hamuje owulację z drugiego jajnika, u mnie torbiel wchłonęła się przed kolejnym cyklem, a była już ogromna (jakieś 4 cm) i sprawiała mi ból. Ile cykli się już staracie?

@kasiula34 ja nienawidzę tych testów, nie mam pojęcia jak działają ;-) ale wydaje mi się, że jest pozytywny. Mnie chyba raz wyszedł pozytywny test, a do owulacji nie doszło, tylko zrobiła się torbiel czynnościowa - czy to możliwe? Od tego czasu mam monitoring.

@lena07 ja nie lubię sama siebie za to, że po prostu jestem zazdrosna. Ciągle słyszę, że któraś moja koleżanka jest w ciąży i tak dalej... Cieszę się, ale zawsze mam to ukłucie zazdrości, czemu nie ja. Mam bardzo chwiejny nastrój, z jednej strony już mnie to dobija, ale z drugiej policzyłam sobie, że tak naprawdę ten cykl jest dopiero piątym cyklem takich rzeczywistych starań i to dopiero drugim pod rząd.
 
reklama
Może być i tak i tak moim zdaniem. Nie mam pojęcia czy torbiel hamuje owulację z drugiego jajnika, u mnie torbiel wchłonęła się przed kolejnym cyklem, a była już ogromna (jakieś 4 cm) i sprawiała mi ból. Ile cykli się już staracie?

@kasiula34 ja nienawidzę tych testów, nie mam pojęcia jak działają ;-) ale wydaje mi się, że jest pozytywny. Mnie chyba raz wyszedł pozytywny test, a do owulacji nie doszło, tylko zrobiła się torbiel czynnościowa - czy to możliwe? Od tego czasu mam monitoring.

@lena07 ja nie lubię sama siebie za to, że po prostu jestem zazdrosna. Ciągle słyszę, że któraś moja koleżanka jest w ciąży i tak dalej... Cieszę się, ale zawsze mam to ukłucie zazdrości, czemu nie ja. Mam bardzo chwiejny nastrój, z jednej strony już mnie to dobija, ale z drugiej policzyłam sobie, że tak naprawdę ten cykl jest dopiero piątym cyklem takich rzeczywistych starań i to dopiero drugim pod rząd.
Hej :) staramy się piąty cykl. Tylko u mnie to wszystko jest wielka niewiadomą. Brałam dupka i plamilam. Odstawiłam, nie plamilam ale cykl się wydluzyl. Ciąży nie ma ani po dupku ani bez dupka. W zeszłym cyklu była owu i pękł pęcherzyk. Cieszyłam się narobiłam nadziei. Nadzieja umarła. Teraz w 13 dniu cyklu byłam na USG i na lewym mam dwa torbiele czynnościowe. Coś się znasz na nich? Powiedzial mi lekarz że mało prawdopodobne żeby była owu w tym cyklu. Co do załamek, to ja boje się że jak ktoś mi powie w rodzinie ale wśród znajomych to owszem cieszyć się będę ale nie będę potrafiła tego pokazać tylko wręcz się rozpłacze. Że to nie ja :(
 
Do góry