reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny a się zastanawiam tak..... Ehhhh lekarz mi powiedział że owu nie będzie. A mam tyle śluzu płodnego że gdyby nie ta wiedza byłabym święcie przekonana że będę miała owulację :(
No to może próbuj? Nie znam się na torbielach bo nigdy nie miałam i mam nadzieję że nie będę miała ale jeśli to nie zaszkodzi to może akurat ! [emoji274]
 
reklama
IMG_5885.JPG


Dziewczyny widzicie ten cień cienia czy mam omamy??
 
Nic mi nie powiedział. Mam jedną 28x23 druga 23x9

W jednym jajniku? Kiedy masz następną wizytę? Ja bym uważała na Twoim miejscu, konsekwencje pęknięcia torbieli mogą być bardzo poważne. Ja miałam zakaz współżycia i uprawiania sportu do momentu jej wchłonięcia.

@Sysiq coś widzę, ale naprawdę cień cienia :-) Oby za kilka dni była wyraźna druga kreska :-)
 
Dziewczyny a się zastanawiam tak..... Ehhhh lekarz mi powiedział że owu nie będzie. A mam tyle śluzu płodnego że gdyby nie ta wiedza byłabym święcie przekonana że będę miała owulację :(
Ja, gdy mialam cykle bezowulacyjne przez wysokie TSH i prolaktyne, bylam pewna ze wszystko jest ok. Sluz byl, mokro bardzo... a dopiero gdy zaczelismy z lekarzem sprawdzac okazalo sie ze ledwo 1 na 5 cykli byla owu :(
A reke bym sobie dala uciac, ze mam owu na pewno!
Wiesz, moze to kwestia, ze lekarz z gory zalozyl ze sa to torbiele aktywne i dezaktywuja cykl? Bez konkretnych badan ciezko to stwierdzic... Ale gdy torbiele nie sa aktywne, i po prostu sie wchlaniaja z cyklu na cykl to uwazam ze nie zaburzy to owu z niezmienionego jajnika...
 
KiedyPytam monitoring zawsze pomoze, macie dopiero 5 cykl, ale ja faktycznie w ciaze moje zachodzilam za 1 razem. W tamtym mcu nie udalo sie ale cykl mi sie skrocil o 2 dni i wyszlo, ze kochalismy sie po owu teoretycznie.
3mam kciuki Kochana
 
Dziewczyny jutro mam termin @. Piersi niby nie bolą jak dotykam, ale czuje że bolą mnie jakby w środku, takie prądy mnie przechodzą. A tak to noc nadzwyczajnego nie czuje. Nie robię jeszcze testu, bo nie chce zrobić to za szybko. Któraś z Was też ma termin teraz niedługo? Jak się czujecie ?
 
reklama
My na wakacjach, wg kalendarzyka owu ma byc w sobote, ale tamten cykl byl 2 dni.krotszy to obstawiam tak czwartek-sobota.
Ale zaczal sie juz i zastanawiam sie czy nie za wczesnie?
Dlatego zeby soecjalnie nie liczyc i cieszyc sie soba juz zaczelismy id dzisiejszej nocy hihi i zobaczymy
 
Do góry