reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Mam jeszcze dwa testy, jak nic nie wykażą to dam sobie spokój i poczekam na @. Powiem Wam, że nie przypuszczałam, że dopadnie mnie taki stan, że chcę bardzo, oboje chcemy, a tu może się nie udać za pierwszym razem. Tyle czasu się zabezpieczaliśmy, niekiedy nawet podwójnie, a z tego, co czytam, zajść w ciążę nie jest wcale tak łatwo.
 
Hejka! Pozwólcie, że dołączę do Was. Zaczęliśmy starania o dziecko w tym cyklu. Dzisiaj powinnam dostać @, ale jej nie ma. Test rano niestety negatywny, ale spróbuję jeszcze jutro.
Ściskam kciuki i czekamy jutro na wieści. Oby udało sie w pierwszym cyklu!
My się w sumie nigdy nie zabezpieczaliśmy jakoś specjalnie... hmmm już to powinno mi dać do myślenia
 
Moi dopiero poszli spać. Trochę przysnełam to później było szykowanie do snu. Córka musi wszystkie 3 lalki do snu ułożyć (nakarmić, przebrać w pizamki, utulić i kolysanke zaśpiewać) to trochę zeszło. Az jestem ciekawa o której jutro wstaną. Śpię dziś z dziećmi, chłop mnie wkurza haha
 
Mam jeszcze dwa testy, jak nic nie wykażą to dam sobie spokój i poczekam na @. Powiem Wam, że nie przypuszczałam, że dopadnie mnie taki stan, że chcę bardzo, oboje chcemy, a tu może się nie udać za pierwszym razem. Tyle czasu się zabezpieczaliśmy, niekiedy nawet podwójnie, a z tego, co czytam, zajść w ciążę nie jest wcale tak łatwo.
Witaj :) z nami będzie Ci raźniej. Oby zaskoczyło raz dwa :) ja też się kiedyś zabezpieczam podwójnie. Przed ślubem, potem nim dostałam umowę już pojedynczo ale jednak nadal. A teraz już 4 cykl i nic ...... Tak to już jest. Każda z nas myślała na początku że to raz dwa i tyle
 
Kiedys bylo tak, ze jak 2 lata staran nic nie przynosily to trzeba bylo sie zglosic z rtm problemem, pozniej zmieniono ta opinie na rok. A teraz podobno nawet pol. Nie wiem ile do konca w tym prawdy. Wiadomo szkodliwe srodowisko, chemia w jedzeniu itd. Ale tez czytalam ze w roku kobieta idealnych komorek jajowych ma do zaplodnienia tylko 5. Czyli w jednym cyklu na 5 kobiet starajacych sie zajdzie 1. Hmm te statystyki...
 
reklama
Oby u nas wszystkich niedlugo tak bylo haha :p
Screenshot_20190722-213339_Facebook.jpg
 
Do góry