reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Moglam poczekac do rana...
Ja jestem po pregnyl a po południu kreska ledwie widoczna, najlepiej robić rano nawet w takim przypadku.
Zasnęła po południu i obudził mnie taki ból brzucha jak zwykle w tym dc więc jakoś tak poczułam się podłamana. Pamiętam że w poprzednich ciążach nic mnie nie bolało do samej @ prócz skutków
 
Jejku dziewczyny ale odwalilam [emoji23][emoji23][emoji23] pojechałam z moim do sieci telefonicznej żeby przedłużyć umowę iiii.... Się popłakalam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] bo mi chłop nie chciał pomóc decyzji podjąć [emoji23] ale siara... W końcu wróciłam do domu bez telefonu ale z sushi [emoji3][emoji3][emoji3] jejku ale miałam chcice [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Jejku dziewczyny ale odwalilam [emoji23][emoji23][emoji23] pojechałam z moim do sieci telefonicznej żeby przedłużyć umowę iiii.... Się popłakalam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] bo mi chłop nie chciał pomóc decyzji podjąć [emoji23] ale siara... W końcu wróciłam do domu bez telefonu ale z sushi [emoji3][emoji3][emoji3] jejku ale miałam chcice [emoji4][emoji4][emoji4]
Pamietaj ze w ciazy nie mozna jesc surowej ryby
 
reklama
Hejka! Pozwólcie, że dołączę do Was. Zaczęliśmy starania o dziecko w tym cyklu. Dzisiaj powinnam dostać @, ale jej nie ma. Test rano niestety negatywny, ale spróbuję jeszcze jutro.
 
Do góry