reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny, ale naprodukowałyście, a ja nie ogarniam swojego życia, haha :D Praca, remont, wszystko na gwałt.

Dzis kolejna znajoma urodziła, następna jest w ciąży. Same dobre wiadomości. Tylko jakoś tak mi smutno na samą siebie jestem trochę zła. Że się tak cieszyć nie mogę ich szczęściem jak powinnam. I że dlaczego mi nawet wyregulowanie okresu nie wychodzi.. 40dc..
Och, to zrozumiałe. Jest lekkie ukłucie żalu, sama to znam. Zwłaszcza po poronieniu to przeżywałam okrutnie. Trzeba jakoś to w głowie poukładać..

A wstawię Wam zdjęcie mojego synusia
emoji23.png
wścieka się właśnie bo jedzie z nami i jest niezadowolony
emoji23.png
Zobacz załącznik 1001115
O mamo, ja jestem totalnie anty-zwierzęta, co najwyżej rybki toleruję :D Przeraża mnie Twój synuś :p

Wczoraj bylo zapytanie odnosnie skladu. Wklejam. Zobacz załącznik 1001220
Dzięki :)
Powiem Wam, że nie znam się na ginekologii i takich wyrobach medycznych, ale jak na moje oko chemika, to tam nic specjalnie ciekawego nie ma.

A polecala ktoras z Was testy z rossmanna , powiedzcie ktore to :)
Jesli.zrobię teraz po poludniu będzie ok czy lepiej rano?
Ja bardzo polecam strumieniowe takie w różowym opakowaniu 2 testy za około 19 zł, ale one chyba mają mniejszą czułość.

a ja dziewczyny wiem ze to napewno nie od tego, ale mdli mnie od rana, 7 dni do @
Też tak miałam ostatnio, 4 dni przed @..

Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny, czy Was w okolicach , terminie @ kłuja jajniki?
Bo czuje je dzisiaj dosyć wyraźnie
Tak, ja czułam mniej więcej 5-7 dni przed aż do dnia @.

Jejku dziewczyny ale odwalilam [emoji23][emoji23][emoji23] pojechałam z moim do sieci telefonicznej żeby przedłużyć umowę iiii.... Się popłakalam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] bo mi chłop nie chciał pomóc decyzji podjąć [emoji23] ale siara... W końcu wróciłam do domu bez telefonu ale z sushi [emoji3][emoji3][emoji3] jejku ale miałam chcice [emoji4][emoji4][emoji4]
Brawo :D
Też tak potrafię, wiem, o czym mówisz, hahaha :D

Hejka! Pozwólcie, że dołączę do Was. Zaczęliśmy starania o dziecko w tym cyklu. Dzisiaj powinnam dostać @, ale jej nie ma. Test rano niestety negatywny, ale spróbuję jeszcze jutro.
Hej! :) Trzymam kciuki :)

no tak tak, ja tylko mowie na przyszlosc. Tez uwielbiam sushi a w ciazy musialam zrezygnowac, podobnie jak z tatara i serow plesniowych [emoji23]
Z sushi i serów pleśniowych nie trzeba rezygnować ;) O susi widziałam, że pisałyście, ale sery pleśniowe też są OK, pod warunkiem, że w składzie będzie mleko pasteryzowane :)

Witaj :) z nami będzie Ci raźniej. Oby zaskoczyło raz dwa :) ja też się kiedyś zabezpieczam podwójnie. Przed ślubem, potem nim dostałam umowę już pojedynczo ale jednak nadal. A teraz już 4 cykl i nic ...... Tak to już jest. Każda z nas myślała na początku że to raz dwa i tyle
A my chwilkę przed ślubem raz poszliśmy na całość i zaskoczyło :D

Laski, myślicie ze jesli ta kreska dzisiaj faktycznie byla to gdybym zrobiła jutro z pierwszego moczu wyszlaby wyrazniejsza?
Myślę, że tak :)

Witam u mnie zaczął się 2dc jednak się nie udało zaczynam od nowa:(:)
Głowa do góry, przed nami kolejny miesiąc przyjemności ;)


Podpowiedzcie mi dziewczyny, jak to z tymi testami owulacyjnymi?? Jak kreska testowa zrobi się wyraźna, to znaczy że za około 24 h jest owulacja, tak?? Wczoraj przyszły, no i zaczęłam mój eksperyment :D
 
reklama
Do góry